Cumartesi , 20 Temmuz 2019

COŞKUN TOSUN, ” GÖREVE GELDİĞİMİZDE BEYKOZ STADININ İSMİ İBRAHİM KELLE STADI OLACAK “

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Paşabahçe Mutlu Düğün Salonunda Boğazın Yargıçları ile yatığı buluşmadan son derece mutlu ayrılırken, yıllarca spor camiası içinde yer alan bir isim olarak son cümlesini futboldan verip ” Beykoz Zeytinburnu’nu 2-0 yener ”  diye konuştu.

Programın ev sahiplerinden olan Eyvah Grubu adına Ahmet Yüce bir selamlama konuşması yaptıktan sonra Beykoz Tribünlerinin Taraftar Grubu ” Boğazın Yargıçları ” adına Hamit İlhan bir konuşmada bulundu. Öncelikle Coşkun Tosun’a çıkmış olduğu bu yola başarı dileklerini ileten İlhan, ” Boğazın Yargıçları içerisinde farklı siyasal düşüncesi olan arkadaşlarımız var. Bizim için aslolan 10 yıldır büyük düşüş yaşayan Beykoz Spor Kulübünün ayağa kaldırılmasıdır. Coşkun Başkanımız ile bizlerin bir tanışıklığı bulunmakta, kendisine başarılar diliyoruz ” diye konuştu.

Tosun, Beykoz Taraftarları ile buluşmasına Paşabahçe İskele Meydanı girişinden itibaren yakılan meşaleler ve tezahüratlar altında gelirken, salonda verdiği mesajlarda ise göreve geldikleri anda yapacağı ilk işlerinin Beykoz Stadının ismini ” Kelle İbrahim Stadı ” olarak değiştirmek ve kapasitesini en az 3 kat arttırmak olduğunu söyleyip, Beykoz Spor Kulübü binasını ise aslına yani Beykoz Spor Kulübüne devredeceklerini söyledi.

CHP Adayı Tosun “ Merhaba Beykoz Sevdalıları, Merhaba cefakar çocuklar, Merhaba Yüreği Beykoz için atanlar ” diye başladığı konuşma esnasında Boğazın Yargıçlarından ” Seni Başkan yaptıracağız ” yönünde tezahüratlar yapıldı

Tosun konuşmasında şu ifadelere yer verdi, ” Bugün sizlerle birlikte olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayım. Bugün burada olmamızın siyaset ile ilgisi yok, Büyük Beykoz’un Büyük taraftarları ile buluşup, yıllardır yaşadıkları sorunlara çözümler üretmek, sizlerle paylaşmak. Kimse yaşanan ortamdan memnun  değil.ancak şunu da ifade etmek isterim ki güzel günler çok yakın. Şanlı tarihini çok iyi bilenler olarak , Beykoz için beklentileriniz içeren hayaller ile büyüdünüz, büyük bir acı yaşıyorsunuz. Merak etmeyin 10 gün sonra mutluluğa adım atacağız. Bakınız adaylık sürecimde gittiğim her yerde, katıldığım her programda, her canlı yayında sordukları –Başkan olduğunuzda ilk ne yapacaksınız?– sorusuna hep ilk işim Beykoz 1908 olacaktır ( Bu esnada Başkan olsana, Başkan olsana Büyük Beykoz’a Başkan Olsana tezahüratları yapılmaya başladı ) Beykoz bulunduğu yeri kesinlikle hak etmiyor, 10 Bin 20 Bin taraftara maç oynayan bir takım bu hallere mi düşecekti, biz bunu, yaşadıklarını kesinlikle kabul etmiyoruz. ” 

” En kısa zamanda şampiyonluğa oynayacak bir takım yapacağız. Bakınız Yarın ( Çarşamba ) açılışı gerçekleşecek olan Yeni Stadımız 1700 kişilik yapıldı ki buna da yıllardır beklenmesi nedeni ile şükreder hale gelindi ya…bu sayı yeter mi İlhan? ( Bu esnada – Burası ne köy ne de kasaba, sığmıyoruz biz stada tezahüratları yapıldı )  Beykoz 1700 Kişilik stada sığdırılamaz, göreve geldiğimizde kapasitesini en az 3 katına çıkaracağız. Daha üst liglere çıkıldığı anda ise Beykoz Arena yapılacak, çünkü Beykoz bizim sevdamız. Taraftarlarımıza gidecekleri maçlar için Otobüs Desteği vereceğiz. Beykoz Spor Kulübü el açıp dilenmek zorunda kalmayacak. O Stadın adı da İbrahim Kelle Stadı olarak değişecek ” 

Beykozlu olmayan Beykoz’u bilemez, gelmiş ahkam kesiyorlar, haydi oradan…haydi oradan…bakın bu seçim hem Beykoz’un , he de Beykozspor’un kurtuluşu olacak…siz Beykoz Sevdalılarından yetki ve destek bekliyorum. Siyasi partiniz, düşünceniz, görüşünüz ne olursa olsun sizlerden rica ediyorum, bana destek verin, engelleri birlikte aşalım…10 gün sonra herkes rahat nefes alacak…Mart’ın sonu Bahar, Beykoz’da yaşam yeniden yeşerecek ” diye konuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login