Cumartesi , 16 Ekim 2021

BEYKOZ’DA BİR EFSANE DAHA MASTERLER FORMASI GİYDİ…HÜSEYİN KARAKAYIŞ

Nihat Akbay Turnuvasında 3.Hafta karşılaşmaları Beykoz Masterler-İstinye Masterler karşılaşması ile başlarken Beykoz Masterler Takımı sahadan 6-2’lik skor ile galip ayrılan taraf oldu.


Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında gerçekleşen müsabakada Beykoz Masterler Takımında sürpriz bir isim de forma giydi!

Beykoz 1908 A.Ş. Takımının 100.Yılda yaşadığı TFF 3.Lig Şampiyon Takımın Kaptanlarından Hüseyin Sunar Karakayış Sarı-Siyahlı Formayı bu kez Masterler-Vetranlar kategorisinde giyerek siftahı yapmış oldu.

Beykoz Takımında 1985-86 Yılı TFF 3.Lig 12.Grup Şampiyonluğunda Takım Kaptanı da olan Beykoz Masterler SK Başkanı Zafer Baş bir efsane ismin daha takımda forma giymiş olmasından dolayı hissettiği mutluluğu spor camiası ile paylaşırken Kaptan Hüseyin’e teşekkürlerini iletti.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadındaki karşılaşmada üst düzey heyecan vardı, Sarı-Siyahlılar Rakibini Ceyhun Yalçın, Volkan Vardar ( 2 ) Hakkı Baş, Ferhat ve Rakibin kendi kalesine attığı gol ile 6-2 mağlup etti. Bu gollere karşı İstinye Masterler Takımı adına gelen 2 golde de İlker’in imzası vardı.

AHMET KARAALİ

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login