Pazartesi , 25 Mayıs 2020

ALKIŞLAR ERDAL DİRİ’YE…BEYKOZ 1908 MAÇLARI İÇİN 150 KOMBİNE SATIŞI YAPTI

Beykoz 1908 A.Ş. Takımının 2019-20 Sezonunda iç saha maçlarında geçerli olan Kombine Kart Satışları devam ederken, bu sezonun da yıldız ismi Erdal Diri oldu…Diri geçen sezonda rekor sayıda kombine kart satışı gerçekleştirip kulübüne maddi anlamda katkıda bulunmuş idi.

Yalıköy Mahallesinin sevilen simalarından olan Erdal Diri, İlçe genelinde berberinden, kasabına manavından emlakçısına çok geniş bir yelpazede iş yapan esnaflara yaptığı Kombine Kart Satışından gelen nakit paraları Kulübe teslim etti.

Beykoz için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu ifade eden Erdal Diri, ” Bu sezon bam başka bir heyecan yaşanmakta. Özellikle Yeni Stadımızda maçları oynayacak olmamız hem futbolcular hem de tribünden destek veren bizlere çok güzel bir enerji katacak. Ben kulübümüze katkıda bulunan, kombine kart satışlarına ilgi gösteren tüm esnaf arkadaşlarımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum. İnşallah bu emek ve katkıların sonunda Bölgesel Amatör Lige çıkacağız ” diye konuştu.

Trabzonspor As Başkanı ve aynı zamanda TED İstanbul Koleji Spor Kulübü Başkanı Sayın Mehmet bey takımımıza destek amaçlı 10 adet kombine kart almıştır sağ olsun

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login