Salı , 15 Ekim 2019

ANADOLUHİSARI YÖNETİMİ DEVLET BAHÇELİ İLE GÖRÜŞME YAPTI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında organize edilen STK ve iş dünyası toplantısına Anadoluhisarı İdman Yurdu Yönetim Kurulu da davet edildi.

Toplantı öncesinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Anadoluhisarı’nın köklü ailelerinden Fethi Yıldız ile kulübümüzün sorunları ve talepleri hakkında geniş ve detaylı bir görüşme sağlandı.

Fethi Yıldız, kulübümüzü yakından tanıdığını belirtti ve kulübümüzün son durumu hakkında detaylı bilgi aldı. Bunun üzerine, “Anadoluhisarı mutlaka Küçüksu Çayırı’ndaki yerine geri dönmeli” dedi.


Fethi Yıldız’a, kulübümüzün tesis ve sahası için yaptığımız başvurularımızdan ve özellikle İBB’ye verilen dilekçeler hakkında bilgi verildi.
Başkanımız Cenk Nur, bürokratik sürecin çok uzun sürdüğünü ve kulübümüzün tesislerine ve sahalarına en kısa sürede kavuşmak istediklerini belirtti. Ayrıca, Anadoluhisarı ve Beykoz halkının da tesisleri arzuladıklarını belirtti.
Fethi yıldız, “Vakit geçirmeden bir araya gelerek süreci hızlandıralım. Bir Hisarlı olarak bu süreçte yanınızdayım.” dedi.
Toplantı sonrasında MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız ile beraber Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye kulüp formamızı hediye ettik.
Fethi Yıldız’ın, yönetim kurulumuzu Devlet Bahçeli ile tanıştırırken söyledikleri, “Başkanım, Anadoluhisarı İdmanyurdu Talat Paşa’nın kulübü, yoneticileri ise bizim çocuklarımız.” sözleri bizlere onur verdi.
Cenk Nur, toplantının başından sonuna kadar bizi destekleyen ve yakın ilgi gösteren MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman’a, desteğini esirgemeyen Fethi Yıldız’a ve Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login