Pazar , 12 Temmuz 2020

BELEDİYESPOR HENTBOLCULARINA İSHAKAĞA ORTAOKULUNDA MÜTHİŞ İLGİ VARDI

Beykoz Belediyespor geçmiş yıllarda büyük ilgi çeken Okul Ziyaretlerinde yeni sezonun ikincisini Beykoz İlçemizin köklü okullarından olan İshakağa Ortaokulu – İshakağa İmam Hatip Ortaokuluna gerçekleştirdi.

Teknik ekip ve oyuncularımıza büyük bir ilgi olurken, Hentbol Sporuna Okullar bazında destek olan İshakağa Ortaokulundan yeni sporcu adayları da çıkacak gibi.

Kulübümüz Müdürü Yaşar Kesici, Altyapı Takımlar Antrenörümüz Çetin Tiryaki, Takım oyuncularımızdan Mikail Yıldırım, Ozan Erdoğan, Musa Günerler ve Emre Keskin’in katılım sağladığı etkinlik renkli anları da beraberinde getirdi.

Önceki programlarda olduğu gibi Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı ile ilgili bilgilerin aktarımından sonra öğrencilere Hentbol Sporuna ilişkin sorular yöneltilirken, doğru yanıtlayan öğrencilere takım forması hediye edildi.

Beykoz Belediyespor Hentbol Spor Okulu Sorumlusu ve Altyapı Takımlar Antrenörlerinden olan Çetin Tiryaki Hoca ziyaretin ardından yapmış olduğu açıklamada, ” Bugün çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdik. Büyük bir ilgi gördük. Birçok öğrenci Hentbol Sporuna başlamak için heyecanlı idi. Tabii ki bütün bu çalışmalar Kulübümüz hentbol takımları için de sporcu kazanımı açısından son derece önemli. Burada görev yapan öğretmen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum, ilgilerine çok teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login