Perşembe , 1 Ekim 2020

BEYKOZ 1908 A.Ş. BAŞKANI AKSU, İBB BÜROKRATLARINA ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki birimlerde görevlere atanan Beykoz Spor Kulübü üyelerine ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda son ziyaretlerden birisini

İETT Genel Müdürlüğüne yapan Aksu, Naşit Oskay’a görevinde başarılar dilerken Beykozluların selamlarını iletti.İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Eğitim ve Daire Başkanlığına atanan Naşit Oskay ziyaret nedeni ile Başkan Aksu’ya teşekkürlerini iletirken, ortaya futbol ana temalı güzel bir sohbette çıkmış oldu.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, ziyaretin ardından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi..

” Kulübümüzün 25 yıllık üyesi değerli hemşehrimiz, Orduspor’u Süper lige çıkaran kadronun Sportif Direktörü ve Devletimizde uzun yıllar bürokrat olarak değerli hizmetleri bulunan Sayın Naşit Oskay’ı makamında ziyaret ettim. Ayrıca Sayın Naşit Oskay‘a şahsım ve yönetim kurulum adına hayırlı olsun temennilerinde bulundum. Yaklaşık iki saat süren ziyaretimizin ana konusu her görüşmemizde olduğu gibi Beykoz Spor Kulübüydü. 

Başkan Aksu 2020-21 Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecekleri bilgisini Oskay’a iletirken, kendisini de maçlarda yanlarında görmek istediklerini söyleyip davette bulundu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login