Cumartesi , 16 Ekim 2021

BEYKOZ 1908 A.Ş. İKİNCİ MAÇINDAN ÜZGÜN AYRILDI 0-1

Bölgesel Amatör Ligin iki İstanbul Temsilcisinin Beykoz Stadında yapmış olduğu mücadeleden ev sahibi Beykoz 1908 A.Ş. Takımını 1-0 mağlup eden İstanbul Sinopspor oldu.


Stat : Beykoz Stadı

Hakemler : Cem Koyun-Tayfun Manav-İbrahim Tokmak

Beykoz 1908 A.Ş. : Mücahit ( Dk.46 Egemen ), B.Eren ( Dk.73 Halim ), Berat, Ramazan, Kürşat, Ümitcan ( Dk.68 Orhan ), Onur ( Dk.59 Selçuk ), Furkan, Ercan ( Dk.68 Paşa ), K.Eren ( Dk.46 Yakup ), Metehan ( Dk.68 Talha )

Teknik Direktör : Erdoğan

İstanbul Sinopspor : Sezai, Mehmet, Berkan, Emre, Nazım, Hakan, Oğuzhan ( Dk.46 Enver ), Caner ( Dk.64 Samet ), Canbey, Semih, Eraycan ( Dk.61 Yiğit )

Teknik Direktör : Hüseyin Aydoğan

Gol : Dk.36 Emre Özer

Müsabakanın önemli anlarına gelince…

Dk.30 Beykoz 1908 adına uzaktan rakip kaleyi ilk yoklayan isim Furkan olurken, top Kaleci Sezai de kaldı.

Dk.33 İstanbul Sinopspor rakip ceza alanı hafif sol tarafından bir serbest atışı kazandı. Topun başına geçen Semih falso ile topu barajdan geçirirken, iyi yer tutan Kaleci Mücahit topun sahibi oldu.

Dk.36 Sol kanattan korner atışı kazanan İstanbul Sinopspor takımında Eray, Selim’e paslaşma sonunda aktardığı topu geri alıp penaltı noksatı üzerine güzel bir orta yaptı, topa en fazla yükselen isim olan Emre Özer etkili bir kafa vuruşu ile topu doksan diye tabir edilen noktadan filelerle buluşturdu 1-0

Dk.40 Beykoz 1908 atağında Ercan rakip ceza alanına yönelip uzak noktadan bir şut denemesi yapsa da top Kaleci Sezai de kaldı.

Dk.42 İstanbul Sinopspor atağında sol kanattan ceza alanın giren Oğuzhan’ın sert şutunda top üstten auta çıktı.

Dk.52 Ev Sahibi takım atağında Ercan uzaktan sert bir vuruş gerçekleştirse de top Kalecide kaldı.

Dk.54 Beykoz 1908 atağında Furkan’ın çektiği şutta top yandan auta çıktı.

Dk.66 Her iki takımda uzaktan çekilen şutlar devam ederken bu kez Samet şansını denese de ikinci yarıda Beykoz 1908 kalesine geçen Egemen sağına uzanıp topu çeldi.

Dk.76 Beykoz 1908 takımında maçta en fazla rakip kaleyi yoklayan isim olan Furkan bir şutu daha yandan aut ile sonuçlandı.

Dk.78 Maçın son etkili atağında yine Furkan’ın imzası vardı…rakip savunmayı çizgi halinde yakalayan Furkan yanında sağdan bindirme yapan arkadaşına aktarabilecek iken aceleci bir vuruş ile topu son kez auta gönderdi.

TALİP ERCAN – ERHA BEYKOZ

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login