Salı , 26 Mayıs 2020

BEYKOZ 1908 A.Ş. RİVA’DA KAMPA GİRDİ

2019-20 Sezonunda ilk iç saha maçını yarın ( Pazar ) yeniden yapılıp hizmete giren Beykoz Stadında, Kartal Bulvarspor ile yapacak olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımı Riva’da kampa girdi.

TÜGVA ( Türkiye Gençlik Vakfı ) Beykoz Şubesi tarafından karşılanan Riva Kampında futbolcular ile idari ve teknik kadro maç saatini beklemeye başladı.

Akşam Yemeğinde aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi de olan Salih Dursun’un ” Laga Luga ” adlı işletmesinde yiyen Beykoz 1908 kafilesinde sürpriz doğum günleri kutlaması da vardı. Kulüp Başkanı Zeki Aksu, Yardımcı Antrenör Uğur ve Futbolculardan Özgür Aslan’ın doğum günü kutlaması burada gerçekleşti.

Başkan Aksu, Riva da bulunan Rhebas Otel’de takımı kampa alan Tügva Beykoz Şubesi Başkanı Ekrem Tuncer ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletirken, ” Bu tür örneklerin çoğalmasını diliyoruz. Bu sezon artık yükseliş döneminin başladığını söylemek isterim. Tüm Beykozlulardan takımlarına destek bekliyoruz. Güzel bir örnek teşkil edecek şekilde takımı kampa alan Tügva Beykoz Şubesi gönüllerdeki yerini almıştır. Şahsım ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımı adına teşekkürlerimi iletmek isterim ” diye konuştu.

Tügva Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ise Türk Sporunun Asırlık Çınarlarından olan Beykoz 1908 Takımına bu sezon destek vermekte olduklarını söylerken, ” Bu kapsamda yeniden hizmete giren Beykoz Stadındaki ilk resmi A Takım maçı öncesinde takımın kamp giderlerini karşıladık. İnşallah yarınki zorlu mücadeleden de galibiyetle ayrılan taraf biz olacağız. Şimdiden başarılar diliyorum ” şeklinde konuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login