Perşembe , 25 Şubat 2021

BEYKOZ 1908 BAŞKANI ZEKİ AKSU, ” YÖNETİME TALİP OLMA YERİ SOSYAL MEDYA DEĞİL!”

AÇIKLAMA
Kulübümüzü yaşatabilecek, yapılandırılan borçları düzenli bir şekilde ödeyebilecek, gelecekle ilgili hedefler oluşturup, mevcut yönetimin emeklerini de gözetecek güçlü bir ekonomik yapıya sahip, ehliyetli ve liyakatlı birileri çıkarsa, Genel Kurul toplantısı yapıp, görevi devredebileceğimizi belirtmemize rağmen bugüne kadar gelinen süreçte, bu özelliklere sahip hiçbir aday ortaya çıkmamıştır.
Bu anlamda dün olduğu gibi bugün de yarın da kulübü yaşatmak için gücümüzün yettiği ölçüde ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ederek zamanı geldiğinde de Beykoz Spor Kulübünü emin ellere teslim edeceğim Beykoz kamuoyu tarafından bilinmelidir.
Zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren kulübümüzü, ayakta tutup, kurumsal bir yapıya kavuşturup, sorunlarından arındırıp, aydınlık geleceğe kavuşturmak adına, sahipsiz bırakmamak için çalıştım.
Görev süremiz içerisinde birçok zorluklarla karşılaştım ve hala karşılaşmaya devam ediyorum. Büyük bir kararlık, azim ve disiplinli çalışma sonucu çalışmalarımı sürdürüyorum.
Hiçbir zaman kendimi olmazsa olmaz olarak görmedim, ben olmazsam kimse olmaz düşüncesi içerisinde yer almadım.
Kulübün ayakta kalması ve bir an önce düzlüğe çıkması için ortaya ciddi bir emek konulması gerektiğine vurgu yaparak, belirlenen ölçülere uyan, bu işi bizden daha iyi yapabileceğini iddia edenler varsa buyursun gelsin, görüşelim ve yapacağımız Genel Kurul sonrası görevi devredelim dedim.
Köşelerine çekilip emekliliğin tadını çıkarmaya çalışan bazı şahıslar gündemden oldukça uzak kalmış olmalılar ki sezonun kapanmasıyla birlikte sağda solda gayri ciddi bir şekilde kulübü yönetmeye talip oldukları şeklinde konuşarak, deyim yerindeyse akıllarınca, bulanık suda balık avlamaya çalışmaktadırlar. Bu tip yapılan yönetime talip olma şeklindeki açıklamaları kesinlikle ciddiye almıyorum.
Amacınızda gerçekten samimiyseniz, yönetime talip olmanın yeri sosyal medya ve internet siteleri değil, konunun muhatabı olan mevcut yönetimdir, amacınızda gerçekten samimiyseniz, önce kulübe gelir işin ciddiyetini ortaya koyar, camiayı tatmin edecek neyiniz var, neyiniz yok gösterirsiniz!
Sevgi ve Saygılarımla…
Zeki Aksu

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login