Salı , 10 Aralık 2019

BEYKOZ 1908 GELECEĞİN YILDIZLARI İLE ERKEN YAŞTA TANIŞTI !

Beykoz 1908 A.Ş. Yaz Dönemi Futbol Okulu Minik Kramponları ile olanca hızı ile devam ediyor…7 yaşından itibaren üst yaşlara kadar uzanan yaş kategorilerinde antrenmanlara başlayan sporcuları aileleri biran olsun yalnız bırakmıyor…

Beykoz 1908 Altyapı Takımları ve Futbol Okulunda deneyimlerini paylaşan Ömer Faruk Sökmen Yönetiminde yapılan çalışmalarda Yardımcı Antrenör Soner Çetin de katkı sunmakta. Futbola ait tüm kuralları sıfırdan ezberlemeye başlayan minikler, antrenmanların toplu çalışma anlarında ise çok farklı bir heyecan yaşamakta.

 

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Okulu Teknik Sorumlusu Ömer Faruk Sökmen yaptığı açıklamada, bütün çabalarının hem geleceğe sağlıklı birer insan yetiştirmek hem de Sarı-Siyahlı Kulüpte yıllarca forma giyecek yetenekli isimleri ortaya çıkarmak olduğun söylerken, ” Ben bu güne değin futbolda çeşitli yaş kategorilerinde takımlar çalıştırdım. Her birinde farklı heyecanlar yaşadım, ancak ilk kez futbol ile resmi anlamda tanışan, ilk kez ciddi bir çalışma sürecine dahil olan minik sporcular ile çalışmanın heyecanı ise bambaşka olmakta. 2019 Yaz Döneminde de bizleri tercih eden ailelerimize teşekkürlerimi iletmek isterim. Son derece heyecanlı ve istekli sporculardan oluşan bir grup ile çalışmaktayız. İnşallah dönem sonunda bir hayli mesafe kat etmiş minik sporcularımız ile en alt yaş grubu takımlarımız için emeklerimiz devem edecek ” diye konuştu.

Futbolcu yetiştirmenin incelik ve sabır gerektiren bir konu olduğunun altını çizen Sökmen Hoca, Yaz Futbol Okulunun yanı sıra U10-U11-U12-U13 Yaş Gruplarında da Yaz Dönemini boşa geçirmediklerini ve antrenmanlarının devam ettiği bilgisini iletti.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login