Salı , 19 Şubat 2019

BEYKOZ 1908 GENÇLERİ HEDEFE KİLİTLENDİ !

İstanbul Amatör Ligler U19 / 1 Kategorisi 20.Grubunda Şampiyonluk hesapları yapan Beykoz 1908 Gençleri, hafta sonunda mükemmel bir müsabakanın ardından Beykoz İlçesinin bir diğer temsilcisi olan Çavuşbaşıspor karşısında sahadan 6-1 gibi farklı bir skor ile ayrılmıştı.

Sarı-Siyahlı ekipte Teknik Sorumlu Çetin Nalbantoğlu haftanın değerlendirmesini ERHA BEYKOZ’a yaparken, ” Futbolcu kardeşlerimi ortaya koydukları güzel performans nedeni ile kutluyorum. Bizler bu işi bir ekip olarak gerçekleştiriyoruz. Herkes kendi sorumluluk alanında gereken katkıyı fazlası ile yerine getirmekte. Ben hafta sonundaki maçımıza gelip tribünlerden destek olan taraftarlarımıza da ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim. Beykoz 1908 Futbol Akademimiz alacağı skorlar ve karakter sahibi futbolcuları ile gönülleri fethetmeye devam edecek. ” diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Başkanı Gökhan Karagöz ise yaptığı açıklamada, ” Hafta sonu maçlarında çıkmış olduğumuz 3 ayrı karşılaşmadan da mutlu döndük. U17 Liginde ilk haftayı deplasman galibiyeti ile tamamlarken, Paşabahçe Stadında peş, peşe oynadığımız U19 ve U15 Yaş Grubu maçlarından gelen galibiyetler ile heyecan ve mutluluk içinde tamamladık. Ben Futbol Akademimiz futbol takımlarına forma giyen tüm kardeşlerimi alınlarından öpüyorum. Geleceğin Beykoz 1908 A Takımını ortaya çıkarma yolunda çok önemli bir misyonumuz olduğu kanaatindeyim ” dedi.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

 

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login