Çarşamba , 22 Mayıs 2019

BEYKOZ 1908 İKİ MAÇTAN 6 PUAN BEKLİYOR

Beykoz 1908 A.Ş. Takımının bugün oynayacağı Bağlarbaşıspor maçı öncesinde Kulüp Sosyal Medya hesabından bir paylaşım yapıldı. İşte paylaşımda yer alan cümleler…

HEDEFİMİZ BELLİ

Bu sezon sıfırdan bir kadro ile yola çıktık. Dolayısı ile kadromuzun oturması zaman aldı. Bazı maçlarda ki bunu son maçımızda fazlası ile yaşadık. Sakatlık sorunları bizim gerçek gücümüzü sahaya yansıtmamıza engel oluyor.

Beykoz gibi büyük bir camiaya gelen futbolcularımız büyük bir taraftar grubu önünde oynadığı için heyecan yaşıyor.

Paşabahçe sahasında ve deplasmanda tribünleri tıka basa dolduran, hatta yer kalmadığı için stat dışından maçı takip etmek zorunda kalan , maçlarımıza gelerek yaptıkları tezahüratlar ile centilmence destek veren yaklaşık beş bin taraftarımıza Beykoz spor kulübü yönetimi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Bu sezon hedefimiz belli, kafamızda ilk yarı sonunda ulaşacağımız puan belli idi. Oynanacak olan iki maçtan altı puan alırsak hedeflediğimiz puana ulaşmış olacağız.

Bu nedenle ilk yarının son iki maça özel önem veriyoruz. Teknik kadromuz ve futbolcularımız camianın verdiği büyük desteğin farkında. Bu sebeple iç sahada Bağlarbaşıspor ve deplasmanda Irmakspor ile oynayacağımız maçımıza galibiyet düşüncesi ile çıkacağız.

İlk iki iddiamızın yüksek olduğunu herkes bilmeli. Şakir Keşkek hocamıza ve oyuncularımıza güvenimiz tam.

Beykoz bir asrı geçen tarihi, mazisi ile büyük bir camia kesinlikle bulunduğumuz yeri hak etmiyor.

Bu sezon taraftarlarımızla birlikte yakalanan olumlu havanın iyi neticeler vereceğini inanıyor bu sütunları okuyan herkesi muhabbetle, sevgi ile kucaklıyorum ve selamlıyorum…

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login