Cuma , 14 Ağustos 2020

BEYKOZ 1908’DE EN ANLAMLI KOMBİNE KART ALIMI TEK.SOR.AYDIN DURSUN’DAN GELDİ

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Ligde iyi bir hava yakalamış iken, camia yılların ardından ilk kez bu düzey bir beklentinin içine girmiş durumda.

Sarı-Siyahlı Kulüpte 2019-20 Sezonu için satışa çıkarılan Kombine Kartlardan bir alım da Takım Teknik Sorumlusu Aydın Dursun’dan geldi. Dursun, kendisine Kart getiren Erdal Diri’den Kombinesini alırken, tüm Beykozluları takımlarına destek olmaya davet etti.

Erdal Kardeşimiz, yaptığı çalışmalar ile camiada olduğu kadar bizim nezdimizde de çok özel bir yeri olan bir arkadaşımız olmuştur. Kendisinden kombine Kartımı aldım. İnanın bu küçük rakamlarla bile ne kadar sorunlara çare olduğunu bizzat yaşayarak görmekteyiz. Beykoz çok büyük bir camia, Türk Sporunda da çok özel bir yeri bulunmakta. Biz bu kulübün futbol takımını el birliği ile bir üst lige atma yolunda çaba sarf ediyoruz. Güzel bir sinerji yakaladık. İnşallah sezon sonunda hak edilen yere geleceğiz. Taraftarlarımız bizim en büyük itici gücümüz olmuş durumda, hiçbir maçımızda bizleri yalnız bırakmıyorlar, onlara ne kadar teşekkür etsek az ” diye konuşan Dursun, Camiayı Kombine Kart alımına çağırdı.

ERHA BEYKOZ HABER AJANSI

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login