Pazar , 8 Aralık 2019

BEYKOZ 1908’DE KOMBİNE KART SATIŞ SEFERBERLİĞİ VAR

Beykoz 1908 A.Ş. Takının 2019-20 Kadrosunu oluşturmak için bir nebze de olsa kaynak niteliğine sahip yeni sezon Kombine Kartlarının satışına başlanmış durumda. Bu konuda en aktif çaba sarf eden ise geçen sezon olduğu gibi Kulüp Başkanı Zeki Aksu…

Yeni sezonda takımı Aydın Dursu’a teslim eden Sarı-Siyahlı ekipte Yöneticiler birer futbolcu kazandırmak için sorumluluk üstlenmiş durumda.

Öte yandan geçen sezon büyük ilgi gören ve transfer döneminde ilk ödemelerde büyük katkısı olan Kombine Kartların satışı olanca hızı ile devam etmekte. Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gönüllüler ilçenin dört bir yanında satışlara başlamış durumda.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, Kombine Kart Satışı için bizzat yoğun bir mesai harcarken duyarlılıklarından dolayı Kombine Kart alanlara Sosyal Medya Hesabından resimli teşekkür mesajı yayınlamakta. Bu konuda son duyarlılık gösteren isimlerden biri ise Cüneyt Pulant idi. ” Beykoz Spor Kulübünün değerli kongre üyesi, kulübümüzün Müze Kurulu Başkanı ve geçmiş dönemlerde Yönetim Kurulunda uzun yıllar görev yapan Cüneyt Pulant arkadaşımda bir adet VİP kombine kartı alarak kulübüne her zaman verdiği maddi manevi desteğini sürdürüyor. Sayın Cüneyt Pulant’ a şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum…”  diye paylaşımda bulunan Başkan Aksu, aynı dileklerini Kanlıca Spor Kulüp Müdürü Ahmet Karaman, Kongre Üyeleri Ahmet Nazlı, Hasan Gökbudak için de kullandı.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login