Perşembe , 25 Şubat 2021

BEYKOZ BELEDİYELİ HENTBOLCULAR 2.YARIYA HAZIRLANIYOR

THF ( Türkiye Hentbol Federasyonu ) Erkekler Hentbol Süper Liginin Lideri olan Beykoz Belediyespor takımında erteleme ve Türkiye Kupası maçları hazırlıkları devam ediyor.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşen çalışmalara Takım Kaptanı Ümit Kırkayak sakatlığı nedeni ile katılamazken, yine de takım arkadaşlarını yalnız bırakmıyor.

Beykoz Belediyesi GSK Takımı Antrenörü Mesut Ilgın yapmış olduğu açıklamada ilk yarıdan kalan erteleme maçı olan İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Salı günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda karşı, karşıya geleceklerini anımsatırken, ” Tabii ki bu maça büyük önem veriyoruz, alacağımız galibiyet ilk yarıdaki liderlik ve namağlup durumumuzu resmileştirecek. Ardından aynı gün akşam Türkiye Kupası müsabakaları için Adana’ya yola çıkacağız. Biz her iki kulvarda da şampiyonluk hesabı ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu nedenle Adana’daki maçlara da sıkı hazırlanıyoruz. Turu geçen bir takım olarak İstanbul’a dönme niyetindeyiz ” dedi.

Bu sezon oldukça renkli bir lig geçtiği konusunda herkesin hemfikir olduğunu ifade eden Mesut Ilgın, ” Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın’a bir şampiyonluk hediye etmeyi çok istiyoruz. Bu nedenle hiçbir maçımızda rakip ayırmadan mücadeleye çıkıyoruz. Bizim dışında da hedefi olan takımlar var, biz her ne kadar ilk yarı süresince sakatlıklar ile boğuşsak da namağlup lider kalmayı başardık. Tüm takımlar hem rakipleri hem de Pandemi Süreci ile mücadele etmekte. Bu anlamda farklı bir sezon geçtiği bir gerçek. İddialı takımların birbirleri ile yapacakları her karşılaşma sezon sonundaki sıralama etki edecek. Biz ilk yarıdaki başarılı tabloyu özellikle de bu zorlu maçlarda sergilersek sezonu mutlu tamamlayabiliriz. Oyuncularım da da bu inanç ve istek fazlası ile var.” şeklinde konuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Muammer ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login