Salı , 15 Ekim 2019

BEYKOZ BELEDİYESPOR’U HAKEMLER İNCE İNCE DOĞRADİ 27-32

THF Erkekler Hentbol Süper Ligine dahil, Eskişehir Selka Hentbol SK ile İstanbul temsilcisi olan Beykoz Belediyespor arasındaki mücadelenin adresi Porsuk Spor Salonu idi. Bu maç öncesinde ev sahibi takımın oynadığı 7 maçın tamamından ustun ayrılması kendilerini avantajlı kılmakta idi.

Beykoz Belediyespor son derece art niyetli ve de çifte standart uygulayan hakem ikilisinin muhatabı oldu. Boğaziçi ekibinin en başarılı ismi Stanislav hem Kırmızı hem de Mavi kartını gösterirken Göztepe maçında sahada yerini alamayacak. Öte yandan Hakem ikilisinin ters kararlarına tepki gösteren Antrenör Akın Yenigün de nasibini alırken tribüne gönderildi.

Karşılaşmanın ardından Beykoz Belediyespor kanadında isyan edilirken Kulüp Başkanı Salim Öztürk de son derece üzgün ve tepkili idi. Sezon başından beri Hakem hatalarından muzdarib olan Boğaziçi ekibi bir hakem faciası da Eskişehir de yaşadı. Geçen sezon Antalyaspor maçında da benzer bir yönetim gösteren hakem ikilisi kulüp yönecilerinden büyük tepki aldı.

 

Salon : Pursaklar Spor Salonu

Hakemler : Murat Çelik-Cengiz Ömer

Selka Eskisehir Hentbol : Coşkun Göktepe ( İbrahim Demir ), Eldar Nasyrov 4, Bojan Todorovic 5, Durmuş Ali Tınkır 3, Vladyslav Ostroushko 9, Yiğit Eröz 1, Samet Kamberoğlu 3, Jhed Jaballah 4, Alexsei Peskov 3

Antrenör : Serdar Seymen

Beykoz Belediyespor : Eduard Maksuduv  ( Kayhan Akat ), Durmuş Mutlu 4 Okan Yalçıner, David Cleryston 6, Mykola Stestyura 3, Stanislav  Pshenıchnıkov 7, Çağlayan Öztürk 2, Yakup Yaşar Simsarı 3,  Ozan Erdoğan, Ümit Kırkayak,  Ömer Mercan 1, ( Refik Tugyan, Murat Varlı, Oğulcan Güney )

Antrenör : Mesut Ilgın

İlk Yarı : 17-15 Selka Eskişehir Hentbol

Mavi Kart : Stanislav Pshenıchnıkov ( Beykoz Belediyespor )

Kırmız Kart : Vladyslav Ostroushko-Eldar Nasyrov ( Selka Eskişehir Hentbol )

Sarı Kartlar : Aleksei, Vldyslav, Uğur / Ömer, Ümit, Stanislav

2 Dakika Cezalılar : Bojan, Uğur, Aleksei, Vladyslav ( Selka ), Mykola ( Beykoz Belediyespor )

7 Metre Atışları : Todorovıc ( 1 Gol ), Davıd ( 3 Gol-1 Kaçırdı ), Ozan ( 1 Kaçırdı )

ER-HA BEYKOZ HABER AJANSI

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login