Çarşamba , 22 Mayıs 2019

BEYKOZ ESKİ FUTBOLCUSU YILDIZ KAPTAN İLE HASRET GİDERDİ

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımının eski futbolcularından ve kaptanlarından olan Yıldız Altınel Beykoz’da dostları ile hasret giderdi.

Beykoz Masterler Sk Futbol Takımı kadrosunda yer alan ve halen Samsun’un Vezirköprü İlçesinde yaşayan Yıldız Kaptan, uzun yılların ardından futbolcu arkadaşları ve Beykoz’da birlikte vatani vazifesini ifa ettikleri asker arkadaşları ile keyifli sohbetler yaşadı.

Beykoz Spor Kulübü Üyelerinden de olan uzun yıllar önce formasını giydiği Kulübüne uzaklarda ikamet etmesine karşın maddi-manevi her türlü yardımda bulunan tam bir Beykoz Sevdalısı olan Yıldız Altınel, Cumartesi Günü Ortaçeşme Stadında oynanan Ortaçeşmespor’un Süper Amatör Lig maçını eski futbolcu arkadaşları olan Lütfü Soyer, Selman Çolak, Kaleci Zafer Baş’la takip etti.

Aynı günün akşamında kadrosunda yer aldığı Beykoz Masterler Futbol Takımının Nizamlar Dudullu Veteran Takımı ile yaptığı TMVFL 2.Hafta karşılaşmasında forma giyen Yıldız Altınel’i izlemeye gelenler arasında Beykoz’da birlikte forma giydiği isimlerden Kaptan Cemil Akbay ve Yüksel’de vardı.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login