Cuma , 26 Nisan 2019

BEYKOZ MASTERLER TAKIMI İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Türkiye Masterler-Veteranlar Futbol Liglerinin Beykoz Temsilcilerinden olan Beykoz Masterler Spor Kulübü, futbol takımında, teknik ve idari kadroda görev alan isimleri özel bir iftar programı ile buluşturdu.

 

Beykoz Taraftarlar Derneğinin Beykoz Merkezinde bulunan lokalinde bir araya gelen sarı-siyahlı futbolcular, geride kalan sezona ilişkin anılarını hoş sohbetler ile taçlandırırken, yorucu geçen bir sezonun ardından stres ve yorgunluk da atmış oldular.

 

Programın ardından bir açıklamada bulunan Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş son derece nezih bir iftar programının gerçekleştiğini söylerken, ” İftar Programımıza katılım sağlayan herkese ayrı, ayrı teşekkürlerimi iletmek isterim. Mübarek Ramazan Ayının manevi havasında istifa ederek bir araya geldik. 2017-18 Sezonunda bu büyük aileye katkı sunan herkese de ayrıca teşekkürlerim iletmek isterim. ” diye konuştu.

Başka Zafer Baş açıklamalarının  devamında şu ifadelere yer verdi, ” Bugün maalesef Masterler-Veteranlar Futbolu denince burun burkan, küçümseyen kişiler var. Hatta bazıları da spor camiasının içinde ki bizi en fazla da bu üzmekte. Oysa biz belirli yaş grubuna ulaşmış kişilerin spordan kopmayacağını göstermekteyiz ve de genç nesle de bir örnek teşkil etmekteyiz. Beykoz İlçemizi 4 senedir Türkiye Finallerinde temsil etmekteyiz. Biz fazla bir şey istemiyoruz, sadece saygı duyulmak, ve de aynı zamanda Beykoz ilçesinde kurulu bulunan bir spor kulübü olarak da görülmek istiyoruz. Bu ana kadar kurumlar bazında maalesef destek alamadık. İnşallah bir gün bizleri de gören, varlığını görmezden gelmekten vazgeçenlere rastlamak mümkün olacak

Beykoz Masteler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş, İftar Programları için Lokallerini açan Beykoz Taraftarlar Derneği nezdinde Cafer Baş’a da ayrıca teşekkürlerini iletti.

2014 Yılında kurulan Beykoz Masterler Spor Kulübü Futbol Takımında geçmiş yıllarda profesyonel ve amatör liglerde mücadele etmiş, şampiyonluklar yaşamış birçok isim de forma giymekte. Fenerbahçe ve Trabzonspor Takımları Forması giyen Serkan Özsoy, Beykoz SK Futbol Takımlarında Şampiyonluklar yaşamış efsane sağ beklerden Selman Çolak ve aktif antrenörlük yapan isimler ve Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur gibi işin bir diğer alanında görev almış isimler de yer almakta.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login