Cuma , 23 Ekim 2020

BEYKOZ MİNİ DOSTLUK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Ortaçeşme Stadında başlayan ” Beykoz Mini Dostluk Turnuvası ” açılış maçında Paşabahçe 80 Masterler Takımı ile İstanbul 1453 Veteranlar müsabakasında büyük bir heyecan ve çekişme vardı. Tam 9 golün çıktığı karşılaşmadan 5-4 galibiyetle ayrılan Beykoz temsilcisi maç sonunda sevincini neşe ile yaşadı.

PAŞABAHÇE 80 MASTERLER-İSTANBUL 1453 VETERANLAR : 5-4
Paşabahçe Futbol Takımında forma giyen 80’ler doğumlu isimlerin yer aldığı kadroda günün yıldızları ikişer gole imzalarını atan Ersin ile Özkan idi. Maç 4-4 iken sol kanattan gelişen atakta yerden güzel bir vuruş yapan Turgay Durgun takımını turnuvada ilk galibiyeti taşıyan isim oldu. Her iki takımda mükemmel birer frikik golü vardı.

Stat : Ortaçeşme Stadı
Hakemler : Bülent Yıldan-Ömer Faruk Taşbaş-Can Çetin
Paşabahçe 80 Masterler : Cem ( Hasan ), Kasım, Özgür, Erhan, Mehmet, M.Salih, Kerem Efe, Turgay, Gökhan, Özkan, Ersin ( Emre-Şahin-Neşet )
Antrenör : Mustafa Ülker
İstanbul 1453 Veteranlar : Abdullah, Ayhan, Ahmet ( Dk.18 Aykut ), Tarık, Kamuran, Semih, Barış, Zafer, Hakan, Kahraman, Necati ( Oğuzhan – Yaşar )
Goller : Ersin ( 2 ), Özkan ( 2 ), Turgay  / Aykut, Zafer, Hakan, Kahraman
ORTAÇEŞME MASTERLER 3 PUANLA BAŞLADI

4 Takımın katılımı ile Ortaçeşme Stadında başlayan ” Beykoz Dostluk Futbol Turnuvasında ” Ortaçeşme Masterler Takımı Ağasar 1461 Takımını 2-1 mağlup ederek, Turnuvaya 3 puan ile başladı.

Stat : Ortaçeşme Stadı
Hakemler : Bülent Yıldan-Ömer Faruk Taşbaş-Can Çetin
Ortaçeşme Masterler : Hamit ( Dk.36 Tuncay ), Emrullah ( Dk.36 Adem ), Selim ( Dk.36 Osman ), İsmail ( Dk.36 Volkan ), Cihan, Aykut, Hasan, Ceyhun, Alim ( Dk.36 Salih ), Eren
Ağasar 1461 Masterler : Sinan, Ali, Eyüp ( Dk.36 Hasan ), Şaban, Ural, Mehmet Aydın, Mehmet Şen, Hüseyin, İlhan, Turan, Yaşar ( Dk.36 Mehmet Doğan )
Goller : Dk.8 Eren, Dk.29 İlhan ( Penaltıdan ), Dk.35+1 Eren
Dk.8 Sağ kanattan gelişen atakta atılan topla buluşan Eren Altıpas noktasından yaptığı dokunuş ile Ortaçeşme Masterler Takımını 10 öne geçirdi.
Dk.29 Ağasar 1461 Takımında kazanılan penaltı atışında topun başına geçen kaydettiği golle durumu eşitledi 1-1
Dk.35+1 Orta sahadan rakip alana indirilen yüksek topa kalesinden açılan Sinan kafa ile müdahale etti, top Eren’in önünde kaldı, o da uzak mesafeden olsa da topu aşırtma ile filelerle buluşturunca maçın da skoru belli olmuş oldu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login