Salı , 25 Şubat 2020

BEYKOZ SK BASKETTE İLK MAÇINA YARIN ÇIKIYOR

Ve Beykoz SK Bsketbol Takımı 2019-20 Sezonunda A Takım düzeyinde ilk maçına yarın ( Çarşamba ) çıkıyor. Sarı-Siyahlı Ekipte ilk hafta rakibi ise Kurtuluşspor oldu. Müsabaka Saat 20.00’de Küçükçekmece Spor Salonunda başlayacak. Maçı Muharrem Atlı-Emre Sezgin Hakem ikilisi yönetecek.

İstanbul Büyük Erkekler Liginde mücadeleye başlayacak olan Beykoz SK Basketbol Takımı burada ilk 3 takım arasında girip Bölgesel Basketbol Liginden mücadelesine devam etme düşüncesinde.

Serkan Taş’ın Basketbol Şube Sorumlusu olduğu Beykoz SK  Basketbol Takımı 2019-20 Sezonunda kadrosuna şu isimleri dahil etti…Mehmet Baraş,  ( Galatasaraylı Eski Profesyonel Sporcu ),  Ufuk Hortum ( TED-Eski Profesyone Oyuncu ), Emir Kaan Yılmaz ( Beşiktaş ), Erden Düşmez ( Karşıyaka ), Ertan Bostan ( Teşvikiye ), Eren Kartal ( İTO ), Abdullah Baykol ( İTO ), Batuhan Taş-Ali Üçok-Arda Çekiç-Aykut Karaca ( Altyapı )

Sarı-Siyahlı Ekipte Baş Antrenör Öğünç Babacan olurken Yardımcılığını Bora Demirbaş yapacak. Takım Genel Kaptanı ise Can Hancı. Beykoz Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Serkan Taş yaptığı açıklamada, kısa zamanda oluşturulan bir takım oldukları için hazırlık sürecinin kısa bir zaman dilimine denk geldiğini söylerken,

Hazırlanmak için çok vaktimiz olamadı ama iyi bir takım kurduk ve lig devam ederken de takviyelerimiz olacak. Antrenmanlarımızı Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkililerine yardımcı oldukları ve salon tahsis ettikleri için teşekkür ediyoruz,  sağ olsunlar. Maçları da burada yapmak istiyoruz ama pota ve taşıyıcı sistemde birtakım sıkıntılar var, yükseklik ayar vidaları kırılmış, standart ölçülere gelemiyor. Potaların tamirlerini yaptırdıktan sonra maçlarımızı da Recep Şahin Köktürk’de yapacağız “

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login