Cumartesi , 16 Ekim 2021

BEYKOZ STADINA YILDIZLAR YAĞDI

Beykoz Stadına tabiri caizse yıldız yağmuru vardı…Nihat Akbay Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvası Final Günü etkinlikleri kapsamında Merhum Akbay’ın formasını giydiği iki takımın özel maçı izleyenlere keyif verdi….
Galatasaray Veteranlar ile Beykoz Şöhretler müsabakasında kimler yoktu ki…Sarı-Kırmızılı ekipte Engin Baytar, Papen Mustafa Kocabey, Sarı-Siyahlılarda ise Şenol Fidan, Sercan Görgülü forma giyen isimlerdendi…
Maçı Galatasaray Veteranlar Takımı Engin Baytar ve Zekir Keskin’in kaydettikleri goller ile 2-0 kazandılar. Beykoz Şöhretler Takımı Kalecisi olan Beykoz Masterler SK Başkanı Zafer Baş ise yaptığı birkaç kurtarış ile tribünlerden alkışı en fazla alanlardandı.
Stat : Beykoz Stadı
 
Beykoz Şöhretler : Zafer Baş, Hasan Aydın, Volkan Vardar, Alpaslan Özgül( Lütfü Soyer ), Sercan Görgülü, Engin Bayram, Kerim Çelebi, Levent Avcı, İsmail Sayim ( Günaydın Baş ), Şenol Fidan, Ceyhun Yalçın ( Tekin Toklucu )
Galatasaray Veteranlar : Deniz Yıldız, Aydın Okay, Hasan Reis, Maruf Durucu, Ufuk Çam, Metin Badalıoğlu, Engin Baytar, Hakan Ofluoğlu, Hakan Saral, Mustafa Kocabey, Zekir Keskin
Goller : Engin Baytar, Zekir Keskin

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login