Pazartesi , 25 Mayıs 2020

BEYKOZ’UN ALTIN KIZI BERRANUR ÇİFÇİ AVRUPA ŞAMPİYONASINDA BRONZU KAPTI

Beykoz İlçesinden yetişen ve kariyerinde birçok kez değişik kategorilerde İstanbul, Türkiye, Uluslararası Şampiyonlukları olan Berranur Çiftçi’den bir başarı haberi de İspanya’dan geldi.

İspanya’nın Marina D’or bölgesinde düzenlenen Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonasının son gününde kızlar +65 kiloda Tatemiye çıkan Berra Nur Çiftçi bronz madalya kazandı.

Beykoz’un Milli Antrenörü Osman Günaçtı tarafından keşfedilen ve küçük yaşlardan itibaren başarı çıtasını yükselterek Milli Takımda yerini alan Berranur Çiftçi’nin başarısı Beykoz İlçesinde de sevinç ve gurur ile karşılandı.

Şüphesiz bu başarılı sonucun ardından Milli Sporcumuz ile birlikte en büyük mutluluğu kendisinde büyük emeği olan Osman Günaçtı yaşadı. Her fırsatta Berranur’un Uluslararası Arenada Şampiyonluklar yaşayacak bir yetenek olduğunu ifade etmekten çekinmeyen Osman Günaçtı,Berranur her yaş kategorisinde biraz daha üstüne koyarak, emin adımlar ile ilerleyişine devam etmekte. İspanya’dan da başarı haberini bekliyordum, beni yanıltmadı. Kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum ” şeklinde konuştu.

Milli Gururumuz Berranur Çiftçi ise İspanya’daki Avrupa şampiyonasının kendi kariyeri açısından çok önemli bir yeri olduğunu ifade ederken, “ Milli takımımıza kazandığım Bronz madalya ile puan anlamında katkıda bulunduğum için mutluyum. Önümde daha çok turnuva ve şampiyonalar olacak. İnşallah Şampiyonluklar yaşayacağım. ” diye konuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login