Pazar , 28 Kasım 2021

BEYKOZ’UN ALTIN KIZI-BERRANUR ÇİFTÇİ-HEDEFİNİ BÜYÜTTÜ

Beykoz Belediyespor Tekwando Takımının Yıldız İsmi -Berranur Çiftçi- hedef çıtasını daha da üst seviyelere taşıma düşüncesinde. Beykoz İlçesinde bu spor dalı akla kadikoy escort gelince ilk eğitmen-antrenörlerden olan Osman Günaçtı Hocanın Türk Sporuna kazandırdığı büyük yetenek, başarı çıtasını teker, teker çıkmakta. Onun için özellikle son 2 yıllık süreç mükemmel geçmiş durumda.

Girdiği her müsabakadan galibiyet ile ayrılması bilen, kısa zaman içinde hatırlı sayılır bir madalya koleksiyonu olan Berranur Çiftçi, çalışmalarını aralıksız devam ettirmekte. Osman Günaçtı Hoca ERHA-BEYKOZ’a yaptığı açıklamada, ” Berranur alnının akı ile bileğinin gücü ile bu başarılara imzasını attı. Beykoz İlçesinde bu spor dalına gönül veren, değişik spor kulüplerinde Tekwando Spor ile uğraşanlar için artık o bir -İdol-haline gelmekte. Bu ana kadar yakalanan başarılarda müthiş bir çalışma azmi var. Ben Beykoz’daki ailelere özellikle Kız Çocuğu olanlara seslenmek istiyorum, gelin hangi spor dalı ile olursa olsun bu çocuklarınızı mutlak surette bir spor dalı ile buluşturun. Gönül ister ki ilçemizden onlarca başarılı-milli sporcumuz çıksın. Berranur Beykoz Kızları için iyi bir örnek olmuştur. Ancak yeni hedefler yolunda çok ama çok daha fazla çalışması gerekmekte. Bu spor dalında yaş ilerleyip bir üst kategoriye geçtiğiniz anda çok sürpriz rakipler ile karşılaşabilmek mümkün ” diye konuştu.

Berranur Çiftçi son iki yılda girdiği müsabakalardan şampiyonluklar ile döndükten sonra geride kalan aylarda Romanya’nın Başkenti Bükreş’te gerçekleşen -Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasından- Bronz Madalya ile dönme başarısı göstermişti.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login