Pazar , 28 Kasım 2021

BEYKOZ’UN ATLETİZMDEKİ PARLAYAN YILDIZI MİLLİ SPORCU İREM ZEHRA KARABABA

Beykoz ilçesinde Atletizm Sporunda şu anda en üst seviyede yer alan bir isim İrem Zehra Karababa…Küçük yaşlarda, daha ilkokula ilk adım attığı anlarda Uğur Özdemir tarafından yetenekleri keşfedilen bir isim o…Atletizm Sporunun değişik kategorilerinde kendini sınayan Karababa, kendisine en uygun branş olarak Yüksek Atlamayı seçer. Bu andan escort bayan sonra da bir kez HABER 1908 sayfalarında başarı haberleri ile tanınır sporcumuz. Atletizm Federasyonu tarafından gelecek vaat eden sporcular listesine dahil edilir…2020 Olimpiyat oyunları için yetiştirilen ve belirli periyotlarda yapılan Milli Takım Kamplarının sıkı müdavimlerinden olur.

e6974075732faf0dcd35bfc6db880609_big_r

İrem Zehra Karababa, Beykoz İlçesinde halihazırda Milli Takımlar düzeyinde kendine yer bulabilmiş birkaç sporcudan biri konumunda. Onu Türk Soruna kazandıran Antrenörü Uğur Özdemir kendisinden oldukça umutlu. ” İrem Zehra gerçekten de büyük bir yetenek, bu spora başladıktan sonra değişik kategorilerde kendisini denedik ve en en yatkın spor dalı olarak Yüksek Atlama dalını belirledik. Bugün geriye dönüp baktığımızda ne kadar doğru karar verdiğimizi görmek mümkün. Katılmış olduğu yarışmalardan çok başarılı sonuçlar aldı. Beykoz’un gururu oldu ” diye konuştu.

En son olarak Beykoz Celal Aras Anadolu Lisesi öğrencisi, Yüksek Atlama Türkiye Şampiyonu İrem Zehra Karababa, Trabzon’da yapılan Gymnasiade (Liselerarası Dünya Şampiyonası)’nda Yüksek Atlama branşında Dünya 4’üncüsü olmuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login