Pazar , 8 Aralık 2019

ÇAVUŞBAŞISPOR’DA BİR İMZA DA DAVUT TOKGÖZ İLE GELDİ

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan Çavuşbaşıspor’da yeni sezon için imzalar peş, peşe gelmeye devam ediyor.

Kırmızı-Beyazlı ekipte görüşme odasına son çağrılan isimlerden birisi de takımın tecrübeli isimlerinden olan Davut Tokgöz idi. Çavuşbaşıspor forması altında başarılı maçlar çıkaran yetenekli oyuncu ile yapılan görüşme mutlu son ile neticelendi.

Davut Tokgöz takımı ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, ” Yıllardır hep Süper Amatör Lig için mücadele etmekte idik. Bu sezon hayırlısı ile bu yolda siftahımızı yapmış olacağız. Ben ve arkadaşlarım Çavuşbaşıspor’u ligin dikkat çeken takımlarından biir yapmak niyetindeyiz, her iki taraf için de hayırlı olsun ” diye konuştu.

Çavuşbaşıspor Asbaşkanı Ali İhsan Ayar ise olumlu neticelenen görüşmenin ardından Davut Tokgöz ile yeniden anlaşmaktan dolayı gayet memnun olduklarını ifade ederken, ” Davut kulübümüze büyük emekleri olan bir futbolcu kardeşimiz idi. Kendisi de Süper Amatör Lig için bir hayli ter akıttı. Bilindiği üzre geçen sezon yaşadığımız şampiyonluk ile hedefimize ulaşmış ve yılların beklentisine son vermiş idik. Davut’da bu sezon takım içinde önemli rolü olacak bir yetenekli kardeşimiz. Kendisi ile yeniden anlaşmaktan dolayı mutluyuz ” dedi.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login