Salı , 15 Ekim 2019

ÇAVUŞBAŞISPOR’DA İMZALAR GELMEYE BAŞLADI!

Tarihinde ilk kez İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Çavuşbaşıspor’da Teknik Kadro ile yapılan anlaşmanın ardından bu kez gözler ve dikkatler iç ve dış transferlere çekilmiş durumda.

Kırmızı-Beyazlı ekip Teknik Kadrodan da gelen rapor doğrultusunda belirlenen isimler ile masaya oturmaya başladı. Beykoz ekibinde iç transfer kapsamında ilk imzalar Takım Kaptanı Yasin Gedikoğlu, Ahmet Sarı, Samet Halıcı, Kaleci Çelebi Doğan ve Koray Yakışık ile geldi. Her iki isimde 2019-20 sezonunda takımları adına ter dökecek.

Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin yeni sezon için çalışmalara başladıklarını hatırlatırken, ” Öncelikle iç transfer görüşmelerine ağırlık verme düşüncesindeyiz. Nitekim geçen sezon yaşadığımız şampiyonluklarda pay sahibi isimlerin başında gelen futbolcularımız  ile anlaşma sağladık. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Görüşmelerimiz aralıksız devam edecek. Dış transferde de Teknik Kadromuzun belirlediği isimler var. Bunlarla da temas kuracağız. İlk kez yer alacağımız Süper Amatör Ligde camiamızı başarı ile temsil edecek bir kadro oluşturmak istiyoruz “ şeklinde konuştu.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Sorumlusu Erdal Yıldırım ise iç transfer görüşmelerinde peş, peşe gelen anlaşmaların güzel bir başlangıç yarattığını söylerken, ” Şampiyonluğa katkısı olan değerli futbolcu kardeşlerim ile yeniden birlikte olacağımız için mutluyuz. Süper Amatör Lige heyecan katacak bir takım olacağımıza eminim ” dedi

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login