Salı , 19 Şubat 2019

CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ MASA TENİSİ TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİTTİ

Beykoz İlçemizde Okullararası Spor Müsabakalarında il çapında derece yapan takım ve sporcularımızın Türkiye Şampiyonaları mücadeleleri devam ediyor.
Beykoz’da bu kapsamanda başarılı okullarımızdan birisi de Kavacık’da bulunan Celal Aras Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı idi ve İstanbul İl Şampiyonasından 3.derecesi ile ayrılan sporcuları Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde etmişti. 7-9 Şubat Tarihleri arasında Düzce ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını tamamlayan sporcular bugün ( Salı ) Düzce’ye gitti.
Kavacık’taki Okulda öğrenci ve idarecilerini Düzce’ye uğurlayan Okul Müdürü Abdullah Tüter başarı dileklerinde bulundu. Müdür Tüter, Beykoz İlçesinde Masa Tenisi Sporuna önem veren okullardan olduklarını söylerken, bunun meyvelerini aldıkları dereceler ile toplamaya başladıklarını söylerken, ” Düzce’deki müsabakalarda okulumuzun temsil edilecek olmasını anlamlı buluyorum. Sporcularımıza canı gönülden başarılar diliyorum ” dedi.
Kafile Başkanı Ercan Çetin ise çok zorlu bir İstanbul etabı yaşadıklarına vurgu yaparken, “ İstanbul genelinde özellikle alt yapıları çok güçlü olan Özel Koç Vakfı ve Özel Enka Okulları ile yaptığımız mücadeleden sonra İstanbul 3. Olarak Düzce ‘ de yapılacak olan Türkiye Okullararası Masa Tenisi Grup şampiyonasında İstanbul’u ve de dolayısı ile de ilçemiz Beykoz’u temsil edeceğiz.” diye konuştu.
Kemal Fatih Hayırcı’nın Antrenörlüğünü yaptığı Celal Aras Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı şu sporculardan oluşmakta ; Taha Kaya, Emrullah Gökbulut, Fatih Özdemir, Umut Şahan ve Akdoğan Bulut. ERHA BEYKOZ Olarak başarılar dileriz.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login