Salı , 19 Şubat 2019

CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ MASA TENİSİNDE TÜRKİYE FİNALLERİNE KALDI

Beykoz İlçemizi Okul Sporlarında temsil eden takımlarımızdan gelen başarı haberlerine bir yenisi daha eklendi. Düzce İlinde gerçekleşen Liselerarası Masa Tenisi Grup Karşılaşmaları neticesinde adını ilk 3 takım arasına yazdırma başarısı gösteren ilçemiz okullarından Celal Aras Anadolu Lisesi Takımı Nevşehir’de gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde etti.
Düzce’ye Ercan Çetin’in Kafile Başkanlığında Fatih Hayırcı Hocanın Antrenörlüğünde giden başarılı temsilcimiz Sakarya İli Temsilcisi Takımı, Antalya Temsilcisini ve aynı skorlar ile 3-1’lik skorlar ile mağlup etme başarısı gösterdi. Ardından iki müsabakaya daha çıkan Beykoz ekibi bu kez önce ev sahibi konumundaki Düzce Temsilcisini ardından Edirne Temsilcisini de aynı skorlar ile 3-1 mağlup etti. Celal Aras Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı Gruptaki iki mağlubiyetini ise Yalova ve Zonguldak ekipleri karşısında 3-0’lık skorlar ile yaşadı.
 
Celal Aras Anadolu Lisesi Eğitmenlerinden Ercan Çetin Düzce’deki müsabakaların ardından yaptığı açıklamada, ” Burada çok başarılı maçlar çıkardık. Toplam 14 okul Temsilcisinin çıktığı mücadeleler, grup 3.olarak tamamlayıp hedefimize ulaştık. Türkiye Şampiyonasına adımızı yazdırdık. Bizlere güvenenlerin bu güvenlerini boşa çıkarmadığımız için mutluyuz. Nevşehir ilinde 23-24-25 Şubat Tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye Finallerinde de derece yapmak istiyoruz. Bizlere destek olan Okul Müdürümüz Abdullah Tüter’e ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Ayrıca  Masa Tenisi Takımımızda yer alan öğrencilerimiz, sporcularımız Taha Kaya, Emrullah Gökbulut, Fatih Özdemir, Umut Şahan ve Akdoğan Bulut’u da kutluyor, şimdiden Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum ” diye konuştu.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login