Perşembe , 1 Ekim 2020

ÇOKTİN DÖVİZ-ALTIN A.Ş. BEYKOZ AMATÖRLERİ MAÇ LİSTESİNİ SUNAR

15 Şubat 2020 Cumartesi

Beykoz Stadı

12.00 Beykoz 1908-Çekmeköy Belediye Alemdağspor U17A :

14.30 Beykoz 1908 A.Ş.-Çakmakspor Süper Amatör Lig :

Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı

14.30 İstanbul Mesudiyespor-Kanaryaspor Süper Amatör Lig :

Gazi Mahallesi Sahası

15.00 Gazi Mahallesi SK-TED İstanbul Koleji SK Süper Amatör Lig :

Çakmak Sahası

12.00 Çakmaksor-Paşabahçespor U17A :

Dolayoba Sahası

12.30 Dolayobaspor-Gümüşsuyuspor U19 1.Lig :

Dudullu Stadı

14.00 Dudulluspor-Kavacıkspor U15A :

16.00 Dudulluspor-Çavuşbaşıspor U19 1.Lig :

Kanlıca Stadı

12.00 Kirazlıtepespor-Çavuşbaşıspor U15B :

15.30 Çubukluspor-Bağlarbaşıspor U15A :

Kartal 75.Yıl Sahası

12.30 Cevizli Anadoluspor-Beykoz Yenimahallespor U15B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

11.00 Kavacıkspor-Küçükyalı Yelkenspor U19 1.Lig :

13.00 Rüzgarlıbahçespor-Kanlıcaspor U17B :

15.00 Beykoz Yenimahallespor-Cevizli Kültürspor 2.Amatör Lig :

Kaynarca sahası

14.00 Kavakpınarspor-Beykoz Göllüspor :

Ortaçeşme Sahası

12.00 Ortaçeşmespor-Bağlarbaşıspor U19 1.Lig :

14.00 Ortaçeşmespor-Gülensuspor U15A :

Paşabahçe Stadı

12.30 Çubukluspor-İdealtepespor U19 1.Lig :

15.00 Gümüşsuyuspor-Rivaspor U15B :

Sarıgazi Stadı

12.30 Çekmeköy Çarşı-Anadoluhisarıidmanyurduspor 2.Amatör Lig :

16 ŞUBAT 2020 PAZAR

Ortaçeşme Stadı

12.30 Ortaçeşmespor-İstanbul Bulancakspor Süper Amatör Lig :

14.30 Elmalıspor-Pendik Yenişehir Kartalları 2.Amatör Lig :

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Fetih Kelkitspor U19 1.Lig :

14.30 Soğuksuspor-Çamlıcaspor Süper Amatör Lig :

Esenyurt Belediye Stadı

14.30 Yeşilesenyurtspor-Kavacıkspor Süper Amatör Lig :

Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı

14.30 Çavuşbaşıspor-Batı Trakyaspor Süper Amatör Lig :

Alemdağ Stadı

10.30 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor-Kanlıcaspor U19 1.Lig :

Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

14.30 Beylerbeyispor-Paşabahçespor U15A :

Dolayoba Sahası

11.30 Dolayobaspor-Çubukluspor U17A :

Kanlıca Stadı

10.30 Anadolu Üsküdarspor-Ortaçeşmespor U17B :

14.00 İstanbul Çorumspor-Rivaspor U17B :

Kartal Yunus Sahası

13.00 Bostancıspor-Gümüşsuyuspor U17B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

12.30 Denizcilik İşletmeleri-Beykoz 1908 U15B :

14.30 Çiğdemspor-Tuzla Gençlerbirliğispor 2.Amatör Lig :

Pendik Çamlık Stadı

14.30 Kurtköyspor-Beykoz 1908 A.Ş. U19 1.Lig :

Sarıgazi Stadı

15.00 1877 Alemdağspor-Kanlıcaspor U19 1.Lig :

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login