Çarşamba , 8 Temmuz 2020

CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU ATATÜRK VEFATININ 81.YILINDA TÖRENLE ANILDI

Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk vefatının 81. Yılında törenlerle anıldı. Beykoz İlçesindeki ilk törenin adresi Beykoz Belediyesi 15 Temmuz Şehitleri Meydanındaki Atatürk Anıtı idi.

Beykoz Protokolüne dahil isimler sırası ile çelenklerini bırakıp saygı duruşunu yaptıktan sonra diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve siyasi partiler çelenklerini bıraktı. Ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunası sonrasında ise Beykoz Belediyesi Prof.Dr.Necmettin Erbakan Kültür Merkezindeki anma programına geçildi.

Beykoz Belediye Başkanlığı önündeki törende sırası ile Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Boğaz Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın çelenklerini bırakıp saygı duruşunda bulunduktan sonra Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı Başkanı Aydın Düzgün, Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İyi Parti, Vatan Partisi İlçe Teşkilarının çelenklerini sunmasından sonra Beykoz Muhtarlar Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği Beykoz Şubesi, Kuvayi Milliye Mücahitleri Derneği, Beykoz Eğitime Destek Derneği, Türk Ocakları Beykoz Şubesi, Acarkent Musiki Topluluğu ve son olarak da Cumhuriyet Kadınları Beykoz Şubesi adına çelenkler konuldu.

ERHA BEYKOZ HABER AJANSI

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login