Salı , 19 Şubat 2019

GÜMÜŞSUYUSPOR 2018-19 SEZONUNDA DA KAMİL ÇOLAK VE EKİBİNE EMANET

 

2018-19 Futbol Sezonunda Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Ligde temsil edecek olan Gümüşsuyuspor’da Şampiyon Takımın Teknik Kadrosu, yeni sezonda da yola devam edecek.

Konu ile ilgili Resmi Açıklamayı, Yeşil-Beyazlı Ekibin Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş yaptı. Gümüşsuyuspor olarak, geçen sezon çok başarılı bir sezon geçirerek Şampiyonluklar yaşadıklarının altını çizen Kurtuluş, ” Kamil Hocamızın Teknik Sorumluluğunda Onur Batıgün ve Salih Mumcu’nun Yardımcı Antrenör olarak görev yapacakları yeni sezon için çalışmalarımız devam ediyor. Elimizde her takımın olduğu gibi bir transfer listemiz ve de bu transfere ayırabileceğimiz tahmini rakamları içeren bütçemiz var. Geçmiş sezonlarda da İstanbul Süper Amatör Liglerinin havasını solumuş ve gereken tecrübeleri çıkarmıştık. Bu kapsamda oluşturulacak kadro için hiçte aceleci olmayacağız, alternatifleri olan geniş bir listemiz mevcut. Geçen sezon takımında olan bazı arkadaşlarımız ile yollarımız ayrıldı, ben onlara bizlere yaptıkları katkılardan dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek isterim ” diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Teknik Sorumlusu Kamil Çolak ise yaptığı değerlendirmede, ” Geçen sezon sonunda kulübümüz ile yeni sezon için prensipte anlaşma yapmıştık. 2017-18 Sezonu için beni ve teknik kadroma güvenip bir kez daha takımı emanet eden Gümüşsuyuspor Yönetiminine teşekkürlerimizi iletmek isteriz.  Tabii ki İstanbul Süper Amatör Lig gerçekten de çok zorlu takımlardan oluşan, ve her sezon birçok sürpriz takımı da ortaya çıkaran bir lig. Dolayısı ile yapacağımız transferlerde bize uzun lig maratonunda gerçekten de fazlası ile yürekten katkı sunacak isimlere ihtiyacımız var. Bu yönde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık ” diye konuştu.

ER-HA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login