Pazartesi , 25 Mayıs 2020

GÜMÜŞSUYUSPOR’DA BAŞKAN KURTULUŞ DURUMDAN MEMNUN

İstanbul 1.Amatör Ligde Beykoz İlçesini temsil eden Gümüşsuyuspor’da hafta sonunda Paşabahçe Stadında alınan Heybeliadaspor galibiyetinin sevinç ve mutluluğu hakim.

Yeşil-Beyazlı ekipte Başkan Şeref Kurtuluş, futbolcularının ortaya koydukları mücadele için sevindirici olduğu ifadesini kullanırken, ” Maça konuk takımın kaydettiği gol ile başlamamıza karşın moral-motivasyonumuzu bozmadık, oyunda dengeyi sağlayan golü de bulduk. İkinci yarıda sahada daha iyi olan taraf bizdik. Futbolcu kardeşlerimiz galibiyet golü için oldukça istekli oluca goller de geldi. Futbolcularımızı ve teknik kadromuzu kutluyorum. Tek üzüntümüz yetenekli oyuncumuz Çağdaş Kaya’nın yaşadığı sakatlık oldu. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ” şeklinde konuştu.

Gümüşsuyuspor Takımı Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş ise Paşabahçe Stadında izleyenlerin keyif aldığı bir müsabaka yaşandığına dikkatleri çekerken, ” Her iki takım da galibiyet için istekli olunca yüksek tempoda bir maça yaşandı. Takımımızda arkadaşlarını motive eden birçok tecrübeli ismin olması bizi oyunda tuttu. Sabırla gollerin gelmesini bekledik ve de haklı, temiz bir galibiyete imzamızı attık. Ortaya koyan futbol bizleri ileriki haftalar için umutlandırdı ” diye konuştu.

Heybeliadaspor müsabakasında hava topu mücadelesi sonrasında yere bastığında ayak bileği dönen ve ambulansla hastaneye kaldırılan Çağdaş Kaya’da kırığa rastlanmazken, bölgede oluşan şişliğin ardından dinlenmeye çekilmiş durumda. Fatih Çapoğu ve Serkan’da sakatlık yaşayan diğer iki futbolcu oldular. Yeşil-Beyazlı ekipte geçen sezonda üst üste yaşanan sakatlıklar nedeni ile sıkıntılı bir süreç yaşanmış ve ligden düşülmüş idi.

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login