Pazartesi , 24 Şubat 2020

GÜMÜŞSUYUSPOR’DA KAMİL ÇOLAK HOCADAN MESAJ VAR

Pazar günü İstanbul Süper Amatör Lige Yükselme maçı olarak nitelendirilen Play-Off karşılaşmasında Kanlıcaspor ile karşı karşıya gelecek olan Gümüşsuyuspor’da Teknik Sorumlu Kamil Çolak gerçekleşen antrenmanların ardından yaptığı paylaşım ile maça ait görüşlerini açıkladı…

Bu sene 1.Amatör Kümede Beykoz ilçemizi temsil eden 3 takımından Çubukluspor Grupunda 1.olarak direk bir üst lige çıkmaya hak kazandı.Tekrar Çubuklu spor camiasını tebrik ediyorum.. Biz Gümüşsuyuspor olarak son 5 maç grup’unda 2.garantileyen en yakın rakip’ine 15 puan fark atan bir üst lig çıkma play off maçına hak kazanan , Kanlıcaspor grup’unda son maça kadar 1.- 2. mücadele içinde olan lig bitiminde grup’unda 2.olarak play off maçı oynamaya hak kazandı. Burada Beykoz takımlarının küçümsenmeyecek bir başarıları yakaladıklarını ve güzel bir sezon geçirdiklerini düşünüyorum.. Gönül isterdi ki her iki takımımız bir üst lige çıksın ama bir takım çıkacak.. Her iki takımda camia olarak , oyuncular olarak 6 aylık bir emeğin , başarının karşılığını Süper Amatör’e çıkarak taçlandırmak istiyor.”

” Kanlıcaspor takımı abimiz , büyümüz olan Aydın Çaylı Hocamız çalıştırıyor , çok yakınen tanıdığımız yönetici abi ve oyuncu arkadaşlarımız var.. Biz camiamızı , yönetici ve oyuncu arkadaşlarımız emeklerinin karşılığı olan başarılı geçen bir sezonu Süper Amatöre çıkarak pekiştirmek istiyoruz. Sakat oyuncularımız var , cezalı oyuncumuz yok , transfer konusunda belki bir oyuncu olabilir oda camiamızın içinden , sezon başladığımız hepsi birbirinden değerli oyuncu arkadaşlar bu ligi en iyi şekilde tamamlayıp Süper Amatör Kümeye çıkma inancı ve düşüncesindeyiz… Maç sonunda Beykoz futbolun kazanacağı , futbolun konuşulduğu izleyenlerin keyif alacağı bir maç dileğiyle…” 

ERHA BEYKOZ HABER AJANSI

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login