Pazar , 8 Aralık 2019

HAKKI BAŞ’DAN BELEDİYE SPOR MÜDÜRÜ SANCAR’A TURNUVA BİLGİLENDİRMESİ VARDI

Beykoz Belediyesi Spor Müdürlüğü görevine getirilen Ersan Sancar’a bir ziyarette Beykoz Masterler Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Baş’tan vardı…Baş, öncelikle hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunurken, Baş Ailesi olarak İlçe Sporuna her zaman katkı sunma düşüncesinde olduklarını söylerken, geçmiş yıllara ait bilgi aktarımında bulundu.

Daha sonra Beykoz İlçesinde geride kalan 6 yılda bir hayli ilgi çeken ” Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvası ” hakkında bilgiler veren Baş, bu sene 7.yapılacak olan turnuva ile ilgili bir istişarede bulundu.

Beykoz Belediyesi Spor Müdürü Ersan Sancar ise geride kalan hafta sonunda yapılan final müsabakası ile sona eren 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Turnuvasında Beykoz Masterler Futbol Takımı ile tecrübe yaşadığını ifade ederken, ” Biz Beykoz’da 7’den 70’e spor yapılması taraftarıyız, Masterler-Veteranlar Ligleri ve Turnuvaları bu anlamda fayda sağlamakta. Kelle İbrahim’in Beykoz İlçesindeki yerin çok farklı olduğunu biliyorum, şimdiden hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunmak isterim ” dedi.

Yapılan görüşmede Beykoz Masterler SK Yönetim Kurulu Üyesi ve Medya Danışmanı Talip Ercan’da hazır bulundu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login