Cuma , 24 Eylül 2021

İSTANBUL MESUDİYESPOR FUTBOL OKULUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

İlçemizde uzun yıllar faaliyet gösteren ve A takım olarak yıllarca yarışmacı ve üst sıraları zorlayan takım hüviyetinde olan İstanbul Mesudiyespor, Beykoz ilçesindeki saha ve tesis sıkıntısı dolayısıyla geçtiğimiz yıl kulüp merkezini Ümraniye ilçesine taşımış idi.

Ümraniye Belediyesi tarafından Dumlupınar da bulunan spor tesisleri İstanbul Mesudiyespor’a tahsis edildikten sonra hızlı bir yapılanmaya giren kulüp altyapı faaliyetlerine hız verdi ve futbol akademisinde yeni yetenekler yetiştirmeye başladı.

Kulübün Altyapı Sorumluluğunu yıllardır İstanbul Mesudiyespor da A takım futbol şube sorumluluğu görevini yürüten Erdal Tiryaki yapmakta iken yardımcılığını da yıllarca Beykoz İlçemizde bulunan Kanlıcaspor, Beykoz İncirköyspor ve Beykoz Yenimahallespor gibi takımlarımızda kalecilik yapmış olan aynı zamanda Spor Yönetimi mezunu olan Metin Yılmaz yapmakta. Kulübün altyapı antrenörleri branşında uzman ve akademisyen personeller tarafından yapılmakta.

İstanbul Mesudiyespor Futbol Akademisine ulaşım için Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı kampüsü önünden kalkan K.Karabekir/Ümraniye minibüsleri ile Dumlupınar durağında inerek ulaşım sağlanabiliyor.

İstanbul  Mesudiyespor geleceğin yıldızlarını yetiştirirken yeni öğrenci kayıtlarına devam ediyor.

Kayıt için : 0549 544 52 52 numaralı telefondan Erdal Tiryaki ile görüşebilirsiniz.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login