Çarşamba , 20 Mart 2019

KANLICASPOR’DA ALİ ESAT YAŞAR YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Beykoz İlçesinin Amatör Spor Kulüplerinden Kanlıca Spor Kulübünde Olağan Kongre sonunda Ali Esat Yaşar yeniden Başkanlık görevine seçildi. Kulüp Merkezinde yapılan Kongrenin ardından 15 Kişilik Yeni Yönetim Kurulunda yer alan isimler de belirlenmiş oldu.

Olağan Kongre kapsamında belirlenen maddeler üzerinde bilgi aktarımı yapıldıktan sonra bir konuşmada bulunan Başkan Ali Esat Yaşar, Tekke Mevkiindeki Kulüp Tesislerinin yapımının başlanması ile önlerindeki dönemde yoğun bir çalışma süreci yaşanacağına atıfta bulunurken, ” Bu nedenle Yönetim Kurulu Üye Sayımızı 5’den 15’e çıkardık ” diye konuştu.

Başkan Yaşar konuşmasının devamında Tekke Mevkiindeki Tesislerinde halen yapılmakta olan işlemler ve de ileriki süreçte yapılacaklar hakkında detaylı bilgi aktarımında bulundu. Futbol dışındaki branşlarda da mücadele ettiklerini söyleyen Başkan Yaşar, ” Voleybol, Hentbol ve Tekvando Sporlarında müsabakalara katılım sağlamaktayız. Boks Şubemizde kuruldu ve çalışmalarına başlıyor. Önümüzdeki sezon özellikle futbol branşında diğer yaş kategorilerinde oluşumları tamamlamak için Futbol Koordinatörlüğü ( Yetkin Hocalar eşliğinde ) oluşturmak için çalışmalarımızı hızlandırmış bulunmaktayız. Ayrıca tenis, satranç ve folklor ekipleri için teklif ve önerileri değerlendirmekteyiz. Amacımız tüm Kanlıcalıları spor etkinliklerimizden faydalandırmaktır. Koşu ve Yürüyüş parkurumuz tamamlandığında spor aletleri ile birlikte etkinlik alanımız hizmette olacaktır. Okulumuz öğrencileri gösteri ve çalışmalarını tesislerimizde sizlere sunabilecektir  ” dedi.

Kanlıcaspor Yönetim Kurulu Şu isimlerden oluşmakta :

Yönetim Kurulu Asil : Ahmet Karaman-Ahmet Tural-Ali Esat Yaşar-Ayhan Şentürk-Beyda Ersen-Cansu Kavil Yıldız-Cem Özbatur-Hasan Topçu-Hayati Mertoğlu-Okan Yiğit-Remzi Alişan-Rıza Bilgi-Süleyman Başlantı-Turgay Pirinç-Yusuf Kıroğlu

Yönetim Kurulu Yedek : Alev Ural-Bülent Bircan-Özer Çalıştıran-M.Hakan Yaşar-İlhan Uluç-Fatih Özbatur-Yaman Seymen-Hüseyyin Sakkaf-Kadri Taban-Zafer Arı-Bekir Yeşilyurt-Sadık Telci-Hüseyin Çepni-Muzaffer Öztürk-.M.Necdet Özsan

Denetleme Kurulu Asil : Cihangir Yağan-İ.Hayri Altan-Recep Çepni

Denetleme Kurulu Yedek : Aydın Çaycı-Halil Gürbüz-İ.Selçuk Yaşar

Üst Kurul Asil : Ali Esat Yaşar-Ahmet Karaman-Rıza Bilgi

Üst Kurul Yedek : Cem Özbatur-Remzi Alişan-Yusuf Kıroğlu

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login