Salı , 19 Mart 2019

KAVACIKSPOR U19 / 2.LİGDE ŞAMPİYON OLUP U19 / 1.LİGE ÇIKTI

İstanbul Amatör Ligleri altyapı kategorilerinde bir şampiyon takımımız daha belli oldu. U19 / 2.Lig 21.Grubunda ilk iki sırayı paylaşan iki başarı ekipten gülen taraf Beykoz temsilcisi Kavacıkspor oldu. Aldığı galibiyet ile rakibiyle olan puan farkını 5’e çıkaran Kavacıkspor Gençleri şampiyonluk ipini göğüslemiş oldu.

Müsabakaya Kalede  1-Doğukan 2-Alihan(13-Serkan) 3-Nuh 4-Alper 5-Bekir 6-Burak(14-Görkem) 7-Samet(15-Kadir) 8-Cenker 9-Ömer 10-Safa 11-Ertuğrul’dan oluşan bir 11 ile çıkan Yeşil-Beyazlı ekipte şampiyonluğu ilan eden goller ise Cenker,Safa ve Ömer’den geldi. Bu isimlere gollerinde yapılan asistler ise Cenker,Safa, ve Ertuğrul’dan idi.

Beykoz Ekibine müsabakanın ardından Kulüp Başkanı Suat Yıldız’ın bir yemek sürprizi vardı. Takım Antrenörü Taygun Kuşdemir yaptığı açıklamada ” Takımımıza şampiyonluk kutlama yemeği veren kulüp başkanımız Suat Yıldız’a ve A takım kaptanımız aynı zamanda yöneticimiz Bedri Güntay’a teşekkür ederiz. ” diye konuşurken futbolcuların neşesi ise görülmeye değerdi.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login