Salı , 19 Şubat 2019

KAVACIKSPOR ÜZGÜN

İstanbul Süper Amatör lig Klasman B Grubuna dahil ilk hafta karşılaşmasında Ortaköyspor ile karşı, karşıya gelen Kavacıkspor aldığı 3-1’lik mağlubiyet nedeni ile üzgün. Başa baş geçen karşılaşmada rakiplerinin çıkmış olduğu akınlardan golle dönmesine karşın sahada iyi şeyler sunma gayretindeki Yeşil-Beyazlılar yenen gollere karşılık veremeyince sahadan boynu bükük ayrılmıştı.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz, yaptığı değerlendirmede Ortaköyspor ile gerçekleşen müsabaka sonunda Klasman Grubuna şanssız bir giriş yaptıklarını hatırlatırken, ” Özellikle ilk yarıda Ortaköyspor’un pozisyonu hiç yok gibi idi. İlk yarı sonunda uzatma anında gelen bir korner atışında bir anlık konsantre kaybımız neticesinde golü kalemizde gördük. Oysa ilk yarıda rakibimize göre daha fazla pozisyon bulan taraf biz idik, kalemize çekilen bir tane bile şut yoktu desem yalan olmaz “diye konuştu.

İkinci yarıda yediğimiz ikinci gol ile birlikte risk almaya başladık. Maç 2-1’e geldikten sonra ataklara sıklıkla çıkıp gol kovaladık. Bu da hali ile risk almamızı gerektiren bir durum ortaya çıkardı. Hücumlara çıktığımız anda uzak mesafeli bir vuruş ile gelen golle durum bir anda 3-1’e gelse de cesaretle ataklara çıkmaya devam etsek de vaktimiz yeterli olmadı. Tabii ki bizim önceliğimiz belli, buraya kadar geldik başarılı skorlar almayı, hedefe ulaşmak kim istemez ki?  geride 7 maçımız daha var. Hafta sonunda Küçükyalı Yelkenspor ile karşı karşıya geleceğiz. Hafta içindeki antrenmanlarda Ortaköyspor maçındaki eksik yönlerimizi oturup konuşacağız ” şeklinde konuşan Murat Yılmaz, kesinlikle moral motivasyon kaybı yaşamayacaklarının da altını çizdi.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login