Pazartesi , 24 Ocak 2022

KAVACIKSPOR’DA YENİ BEKLENTİ YEŞİLKÖYSPOR MAÇI

TFF Bölgesel Amatör Lig 6.Bölge 3.Grubundaki İstanbul temsilcilerinden olan Kavacıkspor’da tüm dikkatler hafta sonunda oynanacak Yeşilköyspor müsabakasına çevrilmiş durumda.

Kavacıkspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı da olan Bedri Güntay yaptığı açıklamada, ” Bilindiği üzere Bölgesel Amatör Lig Statüsü gereği özellikle İstanbul Takımlarının birbirleri ile yapacakları karşılaşmalar büyük önem kazanmakta. Dolayısı ile Yeşilköyspor maçını oldukça fazla önemsiyoruz ve mutlak galibiyet için sahaya çıkacağız. Evimizdeki üst üste ikinci maçtan da mutlu ayrılmak niyetindeyiz ” şeklinde konuştu.

Hafta içinde yapılan antrenmanlarda futbolcularından gayet memnun olduğunu ifade eden Yeşil-Beyazlı Takımın Futbol Direktörü Murat Yılmaz ise zorlu bir maç yaşanacağına vurgu yaparken, ” Erenler maçı ile takımımızın moralleri yerine geldi. İyi oyun ile kazanmak çok iyi bir görüntü oldu. Yeşilköy takımını önemsiyoruz ve Erenler maçından daha zor geçeceğinin farkındayız. Bununla ilgili tüm Teknik heyet ve oyuncular iç sahada oynayacağımız maç için hazırlıklarını çok ciddi bir şekilde sürdürüyor. Takımımız iyi oynayarak istediğini almak için sahada olacak. Tüm taraftarlarımızı desteğe bekliyoruz.” diye konuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login