Pazar , 12 Temmuz 2020

KAVACIKSPOR’DA YENİ ROTA İÇİN MESAJ GELDİ…TAM YOL İLERİ

İstanbul Süper Amatör Lig 1.Grubunda Lider durumda olan Kavacıkspor’da üst üste kazanılan 2 deplasman müsabakasının mutluluğu camiada sevinç yaşatmakta.

Geçen sezonki kadrosuna yaptığı nokta transferleri ile başarılı bir grafik yakalayan Yeşil-Beyazlı ekipte, haftanın ilk antrenmanı neşe içinde geçti. Futbol Direktörü Murat Yılmaz Yönetimindeki antrenman öncesinde artı ve eksiler konuşulurken, yaşanan olumlu havanın devamı herkesin ortak dileği idi.

Öte yandan müsabakanın başlarında rakip filelere müthiş bir gol vuruş yapan Takım Kapanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı olan Bedri Güntay’ın, başarılı performansı neden ile Süper Amatör Ligde toplam 8 grupta mücadeleye çıkan takım futbolcuları içinde Haftanın Karmasına seçilmiş olunması da ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.

Bedri Güntay yapmış olduğu açıklamada, ” Tabii ki bulunduğumuz konum itibarı ile mutluluk ve heyecan yaşamaktayız. Her geçen gün daha da iyiye gidiyoruz. Ligdeki üçüncü maçımızda gol atmak da ayrıca keyifli idi. Takım futbolunun gereğini fazlası ile yerine getiriyoruz. Güzel bir sinerji yakaladık. Bu tabloyu devam ettirmek en büyük dileğimiz ” şeklinde konuştu.

Beykoz Ekibinde Futbol Direktörü Murat Yılmaz ise öncelikle futbolcularını kutladığını ifade ederken, ” Başarlar tesadüfen olmuyor…sezon çalışmalarımıza başladığımız ilk günden itibaren kademe, kademe tempomuzu arttırdık ve iyi bir seviyeye geldik. Bu görüntü bizi kesinlikle rehavete sokmayacak. İstinyespor maçında erken gelen golün de motivasyon ile maçın kontrolümüzde olmasını sağladık. Süper Amatör ligde geride kalan 3 hafta sonunda kalesinde gol görmeyen tek takımız. İnşallah ilerleyen haftalarda da yaşayacağımız galibiyetler ile liderliğimiz sağlama alacağız. Her takıma karşı saygı duyuyoruz, sonuçta mücadele gücü yüksek olan bulduğu pozisyonları değerlendiren takımlar maçlarını kazanıyor ve biz bu ivmeyi yakalamış durumdayız ” diye konuştu.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login