Cuma , 23 Ekim 2020
????????????????????????????????????

KAYMAKAM ÇİÇEKLİ’YE BİR ZİYARETTE BEYKOZ KENT KONSEYİNDEN

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu kısa süre önce ilçede göreve başlayan Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu, Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Saniye Efe ve yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdiği ziyarette Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’ye hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.

Kent Konseyi’nin yapısı ve ilçe için önemi hakkında Kaymakam Çiçekli’ye bilgi veren Konsey Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu, son genel kurul sonrasında yapılan çalışmaları anlattı.

Kaymakam Çiçekli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Beykoz halkına fayda sağlayacak her türlü projeye destek vermeye hazır olduğunu söyledi.

Kaymakam Çiçekli’den Bağımlılıkla Mücadele Müjdesi

Ziyarette, Beykoz Belediyesi’yle birlikte madde bağımlılığıyla mücadeleyle ilgili bir projeyi hayata geçireceklerini müjdeleyen Kaymakam Çiçekli, bağımlılıkla topyekün mücadelenin önemini vurgulayarak Beykoz Kent Konseyi’nden bu konuda destek beklediğini ifade etti.

Bağımlılığın toplumun kanayan yarası olduğunu söyleyen Konsey Başkanı Kabahasanoğlu önleyici tedbirlere dikkat çekerek Kent Konseyi olarak gençlere yönelik sosyal projeler hayata geçirmek istedikleri belirtti.

Kent Konseyi Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu ziyaret sonunda Kaymakam Çiçekli’ye konsey tarafından açılan yarışmaya gönderilen şiirlerden oluşan ve ilçenin güzelliklerini anlatan “Beykoz’un Şiir Hali” kitabını hediye etti.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login