Cuma , 23 Ekim 2020

KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA 4.HAFTA DA GERİDE KALDI….

Gümüşsuyuspor Tesislerinde devam eden Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 4.hafa maçları tamamlandı. Hafta sonunda bir birinden heyecanlı geçen maçların ardından gruplarda sıralamalar da netleşmeye başladı.

 

 

ESENLER YAVUZ SELİM-ARK BOYU : 9-2

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında haftanın en gollü maçlarından biri Esenler Yavuz Selim Masterler-Ark Boyu Masterler arasında oynandı. Rakibi karşısında mükemmel bir görüntü çizen Yavuz Selim Masterler bu güzel oyununu 9 golle süsledi. Maçın yıldızlaşan ismi ise kaydettiği 4 gol ile Ferdi Kocakök idi.

Saha : Gümüşsuyuspor Sahası

Esenler Yavuz Selim Masterler : Erdal, Süleyman, Yavuz, Nihat, Yalçın, Murat, Yusuf, Musa, Ferdi ( Erkan )

Ark Boyu Masterler : Serdal, Beslam ( Mustafa ), Sezgin, Zeki, Yücel, Özgür, Erhan, Cihan, Ercan ( Ersin-Mustafa-Adem-Erhan-Muammer )

Goller : Ferdi Kocakök ( 4 ), Yusuf Çelik ( 3 ), Süleyman Çelik ( 2 ) / Adem ( 2 )

 

KOZYATAĞI-ANADOLUHİSARI : 2-2

 

Kelle İbrahim Turnuvasında iddialı iki takımın mücadelesinde futbol adına her şey vardı…mücadele, hırs, gerilim. Kozyatağı Masterler Takımı ile Anadoluhisarı Masterler Takımının maçında karşılıklı ikişer gol ile birer puan pay edildi 2-2

Kozyatağı Masterler : Hüseyin, Resul, Bülent, Mehmet, Ramazan, Güngör, Murat, Zafer, Cevat ( Mustafa-Mehmet Yiğit-Hasan-Ali )

Anadoluhisarı Masterler : Mustafa, Engin, Selim, Ahmet, İsmail, Uğur, Ahmet, Hakan, İrfan ( Onur-Cüneyt-Mehmet Muşlu-Emrullah-Hüseyin )

Goller : Zafer ( 2 ) / İsmail Coşkun ( 2 )

 

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 4.Hafta maçlarının kapanışı Beykoz Masterler ile Örnekköy arasında oynandı.

İlk yarıyı 10 önde kapatan Sarı-Siyahlılar ikinci yarıda etkili futbolunu 4 gol daha atmak sureti ile devam ettirirken maçtan 5-0 galibiyetle ayrılan taraf oldu. Beykoz Masterler Takımında rakip filelere ikişer gol bırakan Zafer Avcı ile Ercan Acar dışında tek golde de Ali Terzi’nin imzası vardı.

 

BEYKOZ MASTERLER-ÖRNEKKÖY : 5-0

 

Beykoz Masterler Takımında 1990’lı yıllarda Sarı-Siyahlı Formayı uzun süre giyen Takım Kaptanlığı yapan ve halen Bilecik’te yaşayan Efsane Kaptanlardan Metin Uslu’da forma giydi.

Saha : Gümüşsuyuspor

Beykoz Masterler : Soner, Metin, Hasan ( Dk.50 Ufuk ), Ali ( Dk.45 Ercan ), M.Koray, Serkan ( Dk.40 Yasin ), Kamil, Gencay, Zafer ( Dk.52 Hakkı )

Örnekköy : Ender, Şahin, Cavit, Fatih, Menderes, Fahri, Şahin ( Dk.36 İsmail ), Murat, Adem

Goller : Dk.23 ve Dk.38 Zafer Avcı, Dk.45 Ali Terzi, Dk.4 ve Dk.55 Ercan Acar

 

PAŞALİMANI-KAYNARCA KÖYÜ : 2-2

 

Kelle İbrahim Turnuvasında 4.Haftanın en dikkat çekecek maçlarından birisi Kaynarca Köyü ile Paşalimanı Masterler arasında oynandı. Her anında müthiş bir tempo ve heyecanın yaşandığı maçtan 2-2 beraberlik çıktı.

Saha : Gümüşsuyu

Kaynarca Köyü : Ali Dibak, Mesut, Sabahattin, Haktan, Gökhan ( Dk.47 Fatih ), Hidayet, Ali Akdoğan, Turan ( Dk.47 Sultan ), Arif ( Dk.31 Fuat )

Paşalimanı Masterler : Abdullah, Erol, Ahmet ( Dk.52 Kemal ), Erkan, Nihat, Ferruh ( Dk.45 Köksal ), Namık ( Dk.51 Hasan ), Ersin ( Dk.45 Şahin ), Taner

Goller : Dk.8 ve Dk.27 Namık / Dk.28 ve Dk.43 Sabahattin

 

KORUBAŞI-YENİ NESİL : 5-3

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 4.hafta müsabakalarından birisi de Korubaşı ile Yeni Nesil Masterler arasında oynandı. Maç bir ara 3-3 beraberliğe gelse de Korubaşı Takımı günün başarılı isimlerinde Gökhan ve Emre ikilisi ile 2 gol daha bulup maçı 5-3 kazanan taraf oldu.

Saha : Gümüşsuyu

Yeni Nesil Masterler : Zeki, Osman Top, Osman Aktaş, Ceyhun, Metin, Engin, Nusret, Mesut, İbrahim

Korubaşı : Turgay, Mücahit, Emre, Nihat, Gökhan, Hasan, Kurtuluş, Aykut, Alim

Goller : Dk.2 Metin Işkın, Dk.8 ve Dk.52 Emre Alev, Dk.10, Dk.45 Dk.24 Gökhan Kaymaz, Dk.15 Osman, Dk.40 Ceyhun Yalçın

 

Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Cumartesi gününün son maçında Almanya Masterler ile Beykoz Şöhretler Takımları karşı karşıya geldiler. İlk Yarıyı 2-1 önde kapatan Almanya Masterler Takımı müsabakadan 7-3 galibiyetle ayrılmasını bildi.

 

ALMANYA MASTERLER-BEYKOZ ŞÖHRETLER: 7-3

 

Saha : Gümüşsuyu

Almanya Masterler : Muhammed, Namık ( Dk.55 Şahin ), Cihan, Ümit ( Dk.36 Volkan ), Bayram ( Dk.43 Kasım ), Mehmet Doğan, Fırat ( Dk.41 Yasin ), Metin ( Dk.39 Tekin ), Özden ( Dk.54 Erdem )

Beykoz Şöhretler : Aydın, Erdoğan, Tuncay, Coşkun, Ferhat, İbrahim, Dursun, Nihat, Osman

Goller : Dk.2 Ferhat, Dk.6, Dk.14, Dk.45, Dk.52, Dk.55 Tekin,  Mehmet Doğan, Dk.38 Dursun, Dk.50 ve Dk.57 Kasım, Dk.59 Yasin

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login