Pazar , 28 Kasım 2021

KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA YARI FİNAL MAÇLARI ÖNCESİ AÇIKLAMALAR VAR

KAYNARCA KÖYÜ “ŞAMPİYONLUKTA BİZDE VARIZ ” DİYOR….
Beykoz Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvası Yarı Finalistler Kaynarca Köyü Masterler Takımında heyecan büyük…Turnuvanın iddialı takımlarından biri konumunda gösterilen Kozyatağı Masterler ile müthiş bir mücadeleye sahne olması beklenen maç öncesinde Takım Sorumlusu Hidayet Makas yaptığı açıklamada müsabakaya hazır olduklarını söyledi.
Makas, ” Turnuvanın en tempolu takımlarından biri olarak bizimle aynı oyun tarzını sergileyen Kozyatağı Masterler ile zorlu bir mücadele bizle bekliyor…arkadaşlarımız ile yaptığımız son görüşmede finali fazlası ile hak ettiğimiz konusunda hemfikir olduk. Pazar günü sahaya çıkacağız her zamanki oyunumuzu ortay koyup erken bulacağımız goller ile maçta üstünlüğü sağlamak istiyoruz. Mahallemize bu anlamlı turnuvanın şampiyonluk kupası ile dönmeyi çok istiyoruz ” diye konuştu.
DİNGİLSPOR BU KE ÇOK İSTEKLİ !
Bu sene 9.Kez Düzenlenen Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Yarı Finalist takımlara adını yazdırmayı başaran Dingilspor yıllardır katılım sağladığı bu turnuvada ilk şampiyonluğu yaşama niyetinde.
Yeşil-Beyazlı Ekipte Takım Sorumlusu Erdoğan Yazıcı ERHA BEYKOZ’a yaptığı açıklamada, ” Artık şampiyonluğun vakti geldi…ilk yıldan beri katılım sağladığımız bu anlamlı turnuvada bilindiği üzere bu sene güçlü bir kadro ile iştirak sağlamıştık. Zaten turnuvayı takip edenler daha ilk günlerden finali oynayabilecek takım olarak bizi göstermekte idi. Bu bize gurur vermekte ana maçta sahada oynanmadan kazanılmıyor ” diye konuştu.
Yarı Final maçındaki rakipleri Göksu Masterler Takımının da turnuvanın güçlü ekiplerinden olduğuna vurgu yapan Erdoğan Yazıcı, ” Nitekim onlarla grup maçlarında yaptığım mücadele çok çetin geçmişti. Eren Aydın ile bulduğumuz gol ile 1-0 kazanırken rakibimiz ilk mağlubiyeti de yaşamıştı. Yarı final maçında da sahada üst düzey bir futbolun olacağı bir gerçek. Güzel, centilmence bir mücadele geçmesi arzusundayız. Belki klasikleşecek bir cümle ama hak eden kazansın diyorum. Tabii ki bizim kazanmamızı da istiyorum ” şeklinde konuştu.

GÖKSU ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ!

2021 Yılı Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Grup maçlarını lider olarak kapatan Yarı Finalistlerden bir konumuna gelen Göksu Masterler Takımı Şampiyonluk Kupasına göz dikti!

İrfan Avşar Yönetiminde güçlü bir kadro ile yola çıkan Yeşil-Siyahlı ekipte futbolcular Yarı Final maçları için müsabaka saatini heyecanla beklemeye başladı.

Göksu Masterler Takım Sorumlusu İrfan Avşar, ERHA BEYKOZ’a yaptığı özel açıklamada Turnuvanın dikkatleri en fazla çeken takımı olmaktan mutlu olduklarını söylerken, ” Biz Kelle İbrahim gibi Beykoz İlçemizde markalaşmış, sembolleşmiş bir ismin adına düzenlenen turnuvaya bu sene de katılmaktan dolayı mutlu olduk, oynadığımız her maçtan keyif almaya çalıştık. Öte yandan turnuvanın en centilmen takımı olduğumuz Kart kayıtlarına  bakıldığında ortaya çıkmakta. Yine Turnuva genel kurallarına da harfiyen uyan takım da biz olduk. Çünkü biz bu turnuvayı ilk maç haftasından beri ciddiye aldık ve almaya da devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

Pazar Günü Yarı Final Karşılaşmasında Dingilspor ile karşı karşıya gelecek olmaları Erken Final olarak nitelendiren İrfan Avşar, ” Rakibimiz gerçekten de turnuvanın en güçlü takımlarından biri. Kadrolarında birçok üst düzey oyuncu bulunmakta. Nitekim tek mağlubiyetimizi onlar karşısında almış idik. Ancak rövanş niteliğindeki Pazar Günkü maçtan kesinlikle galip çıkmak istiyoruz. Arkadaşlarım gerek fizik gerekse de mental açıdan bu önemli karşılaşmaya hazır. Zor bir maç geçeceği zaten ortada. Tüm futbolseverleri gerçekten de keyifli ve çekişmeli geçecek bu maça davet ediyorum ” dedi.

 

KOZYATAĞI BİR ŞAMPİYONLUK DA KELLE İBRAHİM’DEN GETİRMEK İSTİYOR

 

İstanbul Masterler-Veteranlar Liglerinin, turnuvalarının şampiyon takımlarından Kozyatağı Masterler Takımı bir şampiyonluk da bu anlı turnuvada yaşama niyetinde.

Kozyatağı Masterler Takı Sorumlusu Enver Deniz yaptığı açıklamada, ” Oldukça geniş bir kadromuz olmasına karşı değişik turnuva ve organizasyonlarda aynı zaman diliminde maçlara çıkma zorunluluğunda idik…Kelle İbrahim Turnuvasında bu nedenle kadromuzdaki tüm isimler forma giyme şansı buldular. Artık Finale doğru yaklaştık, ilk etapta Pazar günkü yarı final maçımızdan başarı ile çıkıp finalist olmamız gerekmekte. Zorlu bir maç olacak ancak biz bu tür maçları fazlası ile yaşamış bir takım olarak kendimizi avantajlı görüyoruz ” şeklinde konuştu.

TALİP ERCAN – ERHA BEYKOZ

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login