Çarşamba , 22 Mayıs 2019

KOBRA YUSUF, ” BAĞLARBAŞI MAÇINDA GOLÜMÜ ATIP TARAFTARLARIMIZA KOŞMAK İSTİYORUM “

Beykoz 1908 A.Ş. Takımında hafta sonunda yapılacak Bağlarbaşıspor karşılaşmasının hazırlıkları bu akşam yapılan çalışma ile tamamlandı.

Sarı-Siyahlı ekipte bu önemli maçta oynamayacağı kesinleşen tek isim ise Mustafa Koçak. Bazı futbolcuların son durumu ise maç günü belli olacak. Beykoz 1908 A.Ş. Takımına bu sezon dahil olan forvet hattının tecrübeli ve çalışkan ismi Yusuf Erol namı diğer ” Kobra Yusuf ” Bağlarbaşıspor maçında gol atmayı çok istediğini söylerken bunun da içine doğduğunu ifade etti.

Beykoz 1908 Türk Futbol tarihinde ilk kurulan kulüplerden biri ve ben bu takımda forma giymenin onurunu yaşamış biri olarak son derece mutluyum. Müthiş bir taraftar grubu var, bizi hiçbir maçımızda iç ve dış saha maçı ayırt etmeden desteklemekteler . Bu sebeple golümü atıp onlara koşup birlikte coşkulu bir kutlama yapmak istiyorum. Bu sezon yan yana ilk kez oynamış futbolculardan kurulu bir takımız. Belki bizden beklenen farklı galibiyetlere imza atamadık ancak her biirmiz yıllardır bu takımda oynamış gibi bir ruh haline sahibiz. Bağlarbaşıspor maçını kazanıp üst sıralardaki yerimizi iyiden iyiye sağlama alma düşüncesindeyiz ” diye konuşan Yusuf Erol takım olarak moral-motivasyon olarak maça hazır olduklarını sözlerine ekledi.

ER-HA BEYKOZ HABER AJANSI

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login