Cuma , 29 Mayıs 2020

MHP BEYKOZ’DAN BEYKOZ 1908’E SÜRPRİZ BİR ZİYARET VAR

112 Yıllık mazisi ile Türk Sporunda ayrı bir yeri olan Beykoz Spor Kulübüne Mübarek Mevlid Kandili Akşamı özel bir ziyaret vardı. Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve Bazı Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyaretten Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu fazlası ile memnun kaldı.

Başkan Aksu, ERHA BEYKOZ‘a ziyarete ilişkin yaptığı özel açıklamada Beykoz Spor Kulübünün içindeki bulunduğu sorunlar yumağından kurtulabilmesi, çıkabilmesi için İlçede ön planda bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Partiler ve ilçeyi yönetenlerin el birliği içinde, ortak bir noktada buluşmalarının son derece önemli olduğunu söylerken, ” Bu kapsamda gerçekleşen ziyaretin de oldukça anlamlı olduğu düşüncesindeyim. Biz yaşadığımız sıkıntıları dinleyecek her kesime, her kuruma en ince ayrıntıları ile iletmekten çekinmeyiz. Maalesef bugün Beykoz ilçemizde her ortamda yapılan sohbetlerde Beykoz Spor Kulübünün durumu doğru-ya da yanlış bir yolda konuşulurken, gelip bizlerden – Nedir bu işin aslı, neden maddi ve manevi birçok problem konuşulmakta – diye soran çok az. Bugün güzel ve manevi atmosferi yüksek, Mevlid Kandilinde yapılan ziyaret nedeni ile MHP İlçe Başkanımız Sayın Oğuzhan Karaman ve Yönetim Kurulundaki çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar oldukça geniş bir zaman diliminde süren bu görüşmemizde Kulübümüz ile ilgili tüm yaşadıklarımızı anlattık. Kendileri bizlere her konuda yardımcı olacaklarını beyan etti ” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz ilçe Başkanı Oğuzhan Karaman ise her ne şekilde olursa olsun Beykoz Spor Kulübünün biran önce ayağa kaldırılması yönünde çaba sarf edeceklerini söylerken, ” 112 yıllık mazisi ile Cumhuriyetimizden önce kurulmuş bir spor kulübü bugün her açıdan büyük bir sıkıntı yaşıyorsa bunu ortadan kaldırmak hepimizin boynun borcu olsa gerek. B sorunların giderilmesi için mutlak surette ortak bir paydada buluşulabilir. İlçe Sosyal hayatında en çok konuşulan konu –Ne olacak bu Beykoz’un hali?– noktasına gelmiş iken bizlerde duyarsız kalamayız ”  dedi.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda ise şu ifadelere yer verdi…

TEŞEKKÜRLER OĞUZHAN BAŞKAN

MHP Beykoz ilçe başkanı Sayın Oğuzhan Karaman, yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda Kulübümüzün Başkan Vekili Mehmet Bilir, Futbol Şube sorumlusu Salih Dursun, Veysel Akyüz, Mehmet Rüçhan Eker, Sinan Sarı Kulübümüzü ziyaret ederek kandilimizi kutladılar.

MHP Beykoz ilçe yönetim kuruluna Kulübümüz çalışmaları ve sorunları hakkında bilgi verdik.
Her zaman Beykoz Spor Kulübü’nün ve yönetim kurulunun yanında olduğunu belirten MHP Beykoz ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login