Pazartesi , 24 Şubat 2020

NURİ HOCAYI 3 KUŞAK ÖĞRENCİLERİ UĞURLADI

Beykoz İlçesinde ” Hocaların Hocası ” olarak bilinen ve dün hayata gözlerini yuman Nuri Kızıltan z3Ebedi aleme yolcu edildi…Ortaçeşme Merkez Caminde Öğle Namazını müteakiben kılınan Cenaze Namazına Merhumun 3 ayrı kuşaktan futbolcuları katılım sağladı.

Beykoz’da futbol denilince akla gelen ilk duayenlerden olan Merhumun Cenaze Namazında spor dünyasının hemen , her kulübünden her döneminden katılımcılar vardı. Beykoz SK Futbol Takımının eski futbolcularının ağırlıkta olduğu isimler arasında Beykoz’un ilk Belediye Başkanı da olan Beykoz Vakfı Başkanı  H.Ali Zengin, Kaptan Cemil Akbay, Recep Gürbaşak, Lütfü Soyer, Ahmet Kabaoğlu gibi bir dönemin yıldız şşfutbolcuları da yer aldı.

TFF Yönetim Kurulu Üyesi , TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur, Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, Beykoz 1908 Başkanı Zeki Aksu, Soğuksuspor Başkanı Muammer Aydınoğlu, Örnekköyspor Başkanı İsmail Türkoğlu, Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur, 

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Muammer ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login