Pazar , 8 Aralık 2019

OĞUZHAN CİVELEK PAŞABAHÇESPOR’A DÖNDÜ

Beykoz  İlçesinin İstanbul Süper Amatör Lig temsilcilerinden olan Paşabahçespor 2019-20 Sezonu kadrosuna nemli bir ismi kendi bünyesinde yetişen Oğuzhan Civelek’i dahi etti.

Savunma hattının güçlü isimlerinde olan ve her sene transfer döneminde adından sıklıkla söz ettiren Civelek, geçen sezonki Çekmeköy Belediye Alemdağspor macerasının ardından kulübüne geri döndü.

İstanbul Amatör Karması ve Amatör Milli Karmasında da yer alan başarılı oyuncu Kulüp Merkezinde yapılan görüşmenin ardından yönetim ile bir kez daha el sıkıştı. ” Paşabahçespor benm ilk futbola başladığım kulüp ve bendeki yeri çok farklı. Bu sezon da görev emri çıkınca tereddtsüz kabul ettim. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Başarılı, kazasız belasız sakatlıkların olmayacağı bir sezon geçirmek en büyük dileğim ” diye konuştu.

Oğuzhan Civelek kimdir?

Futbola 2010 yılında Paşabahçespor’da başlayan 25 yaşındaki defans oyuncusu daha sonra İstanbul Mesudiyespor, 1461 Karadenizspor, Paşabahçespor ve Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor formalarını giydi.

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login