Cuma , 24 Eylül 2021

ORTAÇEŞME SPOR KULÜBÜNDEN AÇIKLAMA VAR

Geçen hafta sonunda yapılan final müsabakası ile sona eren Merhum Halil İbrahim Soyer Veteranlar Futbol Turnuvasına ilişkin bir teşekkür mesajı da Ortaçeşme Spor Kulübünden geldi. Kulüp Müdürü Ramazan Ergin imzalı açıklamada şu ifadelere yer verildi.


Kulübümüze başarılı bir futbolculuk kariyeri olan Merhum Halil İbrahim Soyer’in anısına düzenlenen Veteranlar Futbol Turnuvasını düzenleyen Paşabahçe Masterler 80 Takım Sorumlusu Mehmet Aydın’a, son formasını giydiği Ortaçeşme Masterler Takımından arkadaşları Alim Torun’a, Aykut Küpeli’ye ve Fatih Akbay’a, Turnuvaya katılım sağlayan 8 takımda forma giyen tüm sporculara, takım sorulularına, Turnuvaya ilişkin Yazılı ve Görsel Haberleri ile katkıda bulunan Erha Beykoz Talip Ercan ile Vizyon Tv Kemal Özgüner’e, Turnuva Finali öncesinde gerçekleşen Kuranı-Kerim Tilavetine ve duasına iştirak eden tüm katılımcılara, Değerli Hocalarımıza teşekkür eder Merhumun Babası Lütfü Soyer başta olmak üzere tüm aile bireylerine baş sağlığı dileklerimizi iletiriz.

Bu anlamlı turnuvaya sahamızı açmak sureti ile katkıda bulunma gayretinde olduk, bundan sonraki senelerde de aynı tablonun yaşanması için destekte bulunmaya hazırız. Son gün etkinliklerine il dışında olduğu için katılamayan Kulüp Başkanımız Mazlum Çoktin’in de taziye dileklerini iletmeyi bir borç biliriz. 

Kulübümüz adına Turnuva Organizasyon Komitesi tarafından verilen Plaketi alan Genel Kaptanımız Serkan Çanur’un nezdinde Ortaçeşme Spor Kulübü Yönetimi olarak bir kez daha başsağlığı dileklerimizi iletiriz, Merhum Halil İbrahim Soyer kardeşimizin mekanı Cennet, Ruhu Şad olsun…

RAMAZAN ERGİN-ORTAÇEŞME SPOR KULÜBÜ

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login