Pazartesi , 25 Mayıs 2020

ORTAÇEŞME VETERANLAR CENTİLMENLİK KUPASINA KAVUŞTU

Beykoz İlçesini Masterler-Veteranlar Liglerinde temsil eden takımlarımızdan olan Ortaçeşme Veteranlar Futbol onur duyulacak günleri yaşıyor. Bu sezon Elit Master Ligde mücadeleye çıkan Bordo-Beyazlı ekip sezonu 3.sırada tamamlamasının ardından Organizasyon Komitesince tüm sezon boyunca tutulan veriler kapsamında Fair-Play Kupası almaya hak kazanmış idi.

Ortaçeşme Masterler Takımı Kupasını geçtiğimiz gün yapılan özel bir tören sonunda alırken, futbolcuların sevinç ve mutluluğu yüzlerinden okunmakta idi. Kupayı Organizasyon Komitesinden Erkan Soyyiğit, Takım Teknik Sorumlusu Adnan Şenkul’a taktim etti.

Ortaçeşme Masterler Futbol Takımında geçmiş sezonlarda lig maçlarında forma giymiş yetenekli isimler görev yapmakta idi. Sezona centilmenlik parolası ile başlayan ve bunu oynadığı maçlarda gösteren Bordo-Beyazlı takım Organizasyon Komitesinden de bu durum karşısında her türlü övgüyü almakta idi. Sezona nokta konulurken, ilk kez girilen bir ligde alınan üçüncülük kupasının yanı sıra centilmenlik kupasının da gelmesi heyecan yaşanmasına neden oldu.

ERHA BEYKOZ

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login