Pazar , 12 Temmuz 2020

ORTAÇEŞMESPOR’DA İSTANBUL KAYAŞEHİR HAZIRLIKLARI BAŞLADI

İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Ortaçeşmespor’da hafta sonunda oynanacak olan İstanbul Kayaşehirspor hazırlıklar başladı.

Bordo-Beyazlı ekipte sezon başından beri yaşanan şanssızlıkların son iki haftada alınan galibiyetle ortadan kalkması ile üst sıralara doğru çıkış süreci beklentisi hakim. Beykoz Ekibinde Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin yaptığı açıklamada, ” Önce Feriköyspor, ardından Küçükçekmecspor maçlarından aldığımız galibiyetler bizi kendimize getirdi. Hafta sonundaki maç programına bakarsak İstanbul Kayaşehirspor maçından alınacak bir galibiyet bizi birkaç basamak birden üste çıkaracaktır. Futbolcularımızın güveni geri geldi. Bu sebeple bu haftaki antrenmanlarda hafta sonunun provası en iyi şekilde yapılacaktır, bundan şüphem yok. Futbolcu kardeşlerimizi de aldıklar farklı galibiyet nedeni ile kutluyor, teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

Ortaçeşmespor Takımı Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu ise, ” Biz ne birkaç mağlubiyet ile havlu atacak ne de iki galbiyet ile rehavete kapılacak bir takım olamayız ” derken, ” Sezon başından beri özellikle Beykoz ilçemiz spor kamuoyu olmak üzere herkesin gözü üzerimizde. Maalesef bu yaşadığımız sıkıntılı süreç nedeni ile olmadık yorumların muhatabı olduk. Oysa değişik sezonlarda değişik takımlar bugün yaşadıklarımızı fazlası ile yaşamış tecrübe etmiş idiler. Beykoz ilçesi spor camiasında bu kadar çok konuşulan bir takım isek bu bizim kulübün de büyüklüğünü gösterir ” şeklinde görüş bildirdi.

Adı adeta Ortaçeşmespor ile özdeşleşen bir isim olan Genel Kaptan Serkan Çanur  üst üste alınan 2 galibiyetin anlamının büyük olduğunu söylerken, “Ben Teknik Kadromuza ve Futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Farklı bir galibiyete hem de deplasmanda ulaşmak oldukça güzel oldu. Sakatlık yaşayan futbolcularımızında bölüm, bölüm kadroya dahil olmalarının ardından çok daha göze hoş gelen, bol gollü galibiyetler bekliyoruz. Hafta sonunda da grubun şampiyonluktaki iddialı takımlarından biri olan İstanbul Kayaşehirspor’u en iyi şekilde ağırlayacağız. Bu maçtan alınacak 3 puan ile galibiyetler serimizi devam ettirmek istiyoruz.Her zaman ifade ettiğim gibi biz zor maçların takımıyız ” dedi.

ERHA BEYKOZ HABER AJANSI

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login